Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kérdezzem meg vagy...

Hogyan kérdezzem meg vagy beszéljek vele? Menstruáció! (többi lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám,hogy még nem jött meg az első menstruációm és nagyon aggódok,hogy nehogy az iskolában jöjjön meg,de nem is ez lenne a baj,hanem h nehogy átázzak.:// De nem ez a lényeg hanem h apával élek,anyukám sajnos nem ismerem,és nem tudom,hogy beszéljek apával a témáról,és h mondjam neki h vegyen betétet mert bármikor megjöhet? Nem merem!! segítsetek! (persze van egy e.ü betétem, tisztasági meg több,de akkor is szükségem lehetne rá)

2012. okt. 12. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondd neki, "Apa, megjött a menstruációm, vegyél légy szíves betétet!" Ne félj, ő is tudja mi a menstruáció.
2012. okt. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mondjad neki ,hogy már az osztálytársaidnak már van ilyen problémája és neked is hamarosan lehet.

Meg fogja érteni ,ez természetes dolog.

2012. okt. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ja, most láttam, hogy Neked még meg sem jött. De mondd neki nyugodtan, ha megjön, hogy vegyen betétet, vagy adjon rá pénzt, és Te megveszed.
2012. okt. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt apukádnak illet volna már kezdeményezni.. Valószínű ő is zavarban van ettől, pedig tudja, hogy mi az ábra..

Valahogy szóba kell pedig hozni, mert rendszeresen téma lesz, ha megjön. Addig az internetről tudsz rendelni ingyenes termékmintát, azt házhoz hozzák. Az sem baj, ha apud veszi át, legalább ráeszmél, hogy telik az idő.


Egyébként ha éppen boltban vagytok, akkor menj a betétes részleg felé, és tegyél be egyet a kosárba, hogy bármikor kellhet. Ennyi. Nem lesz ebből gond, csak úgy gondolod, hogy apád nem tud semmit, pedig te is megfogantál:))

2012. okt. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez volt csak nekem apu meg anyu elváltak.De szerencsére apukám összejött mással és úgy jött meg nekem hogy ő is itt volt és nem apunak kellett szólnom.Szerintem mond azt apudnak hogy hamarosan neked is megjön és ezért vegyetek betétet mert ki tudja mikor kopog be nálad is a "Mikulás"!!!
2012. okt. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szólj apukádnak, egészen biztos, hogy nagyon megértő lesz és még büszke is lesz a "nagy"lányára!
2012. okt. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondd el neki. Kicsit zavarban lesz, ahogy te is, de meg fogja érteni, azért ő is tudja, hogyan működik a lányok szervezete. Megkérheted, hogy adjon rá pénzt, és akkor meg tudod venni magadnak. Amúgy az első vérzés nem szokott olyan erős lenni, hogy rögtön átázz, ne aggódj :)
2012. okt. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Időközben megjött, de már azóta e is múlt, apának is elmondtam,örült neki.
2012. nov. 5. 16:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Látod, ez ilyen egyszerű! :) Minden jót Neked!!! :) Első voltam.
2012. nov. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!