Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek melyik a jobb?

Nektek melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Egészségügyi betét:

-Naturella

-Always Platinum

(az ár nem lényeg)

És miért jobb/rosszabb?

Esetleg ha próbáltad a Bella For Teens egészségügyi betétet az milyen?



2012. okt. 12. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Naturella. Nem tudod, miért, de én az alwaystől mindig viszkettem.
2012. okt. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Egyik sem. tAMPON - O.B.

Always Platinumból is csak max a tisztasági betét.

2012. okt. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tampont nem használok 15 vagyok
2012. okt. 14. 18:59
 4/7 xxcucoxx ***** válasza:
Naturella
2012. okt. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem halál komolyan a 100 forintos boltban lehet kapni Bella nova 15+5 darabos szárnyas betét 4 cseppes szoktam venni olcsó,gazdaságos,nem viszketek tőle és a nedvszívó képessége pedig olyan mint a márkás eü betéteké.
2012. okt. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Libresse
2013. márc. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én Naturellát most próbáltam ki és mindig átáztam nagyon rossz ....Mindig alwayst szoktam venni és abból mindegyik féle bejött érdekes a naturellával mindig átáztam az always-el sose volt ilyen.. nekem mindegyik always fajta jó és puha minden én szeretem nem rég próbáltam ki a platinumosat és az mégpuhább és jobban szív meg illatos és azon kajak nem érezni a szagokat a naturella nagyon rossz volt mert kamilla illata van... én minden cserélés után a naturellával fürödtem olyan rossz szaga volt a betétnek .. :SS Always Platinum a jobb.
2014. ápr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!