Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Condyline ecsetelő? :/

Condyline ecsetelő? :/

Figyelt kérdés
segítségeteket szeretném kérni. 3ésfél évig kapcsolatban voltam a páromnak nemi szervi szemölcsök jelentkeztek, azonban nem tájékoztatott engem róla és későn vettem észre.(ez 8hónapja volt) elmentem nőgyógyászhoz mert rajtam is megjelent pár szemölcs... az orvos semmit nem mondott rá így hagytam. most a kettőből már hat szemölcsöm lett. elmentem egy másik orvoshoz aki felírta a condyline ecsetelőt. 3napja ecsetelem azóta nagyon fájnak. szerintetek elmúlik tőle?normális dolog ez? azóta új párom lett, csak 2x voltunk még együtt szexuálisan.. megfertőzhettem? normális válaszokat szeretnék nagyon félek.
2012. okt. 13. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos igen :(
2012. okt. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az égő érzés teljesen normális. Szexelni elvileg nem lehetne az ecsetelés ideje alatt, ami kg 3-4 hét.. de ez a tájékoztatóban is benne van. :S
2012. okt. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én csütörtök este óta használom. Hát...valami borzasztó. Komolyan az esti fürdés is problémát jelent már nálam.:( Most lesz kedden reggel az utolsó ecsetelés, aztán 3 nap szünet és megint 4 nap ecsetelés. Remélem,hogy többet nem kell használnom utána, mert lassan az ülés is fájdalmat okoz.:(

Amúgy simán megfertőzhetted sajnos.Már egy alkalom is elég hozzá. Figyelgesse magát ott és ha bármit lát irány a dokihoz.

2012. nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!