Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gynoflor hüvelytablettát irt...

Szemjunel kérdése:

Gynoflor hüvelytablettát irt fel a doki. Az 5. nap után mellékhatása jelentkezett, éget és viszket. (ezen nem paráztam sokat mert éppen elöfordulhat) de már 3. napja érzem és fehér darabos folyás is jelentkezett. Ez mitöl lehet?

Figyelt kérdés
Camillás fürdöt veszek, hátha segitene a tünetek enyhitésében. Várjak még hátha elmulik a gyulladás vagy menjek orvoshoz?

2012. okt. 13. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Jól gondolom hogy azért írta fel a doki mert előtte valami szájon át szedendő antibiotikumot vagy baciölő kúpot kaptál?

Lehet hogy arra adta a kúpot hogy ne legyen gombás fertőzésed a szertől?

A tünetek alapján úgy tűnik, mégis lett. Menj vissza! :-(

2012. okt. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Két menstruácio között volt egy vérzésem, ami után több volt a folyásom és nem volt normális.Erre irt fel a doki gyogyszert és azt követöen amit szintén felirt elkezdtem használni a gynoflort.A 4.nap után jelentkezett csak ez a tünet. Mellékhatásra gyanakodtam, nem értem. A folyásomnak nincs semmi kellemetlen szaga, vagy ha gomba akkor ez csak idö kérdése??
2012. okt. 14. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:

A gombás folyás nem rossz szagú.

De persze nem állítom hogy gombád van, de lehetséges. Inkább nézesd meg magad újra.

2012. okt. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2012. okt. 15. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!