Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van az, hogy a bimbóudva...

Mitől van az, hogy a bimbóudvarom megduzzad, és olyankor eltűnik a mellbimbóm?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar... :/ Nem mindig ilyen, ritkán normális és kicsi, de legtöbbször "átváltozik" ilyenné. Ilyenkor a mellbimbóudvar kiemelkedik, és sokkal nagyobb lesz. Annyira, hogy maga a bimbó eltűnik. Ettől az egész mellem csőmellnek tűnik! De a furcsa az, hogy nem mindig ilyen.


Így változik meg, csak nekem teljesen eltűnik a második képen a mellbimbóm. :'(

[link]


Van egy ilyen időszak is, amikor kicsit látszik a mellbimbó, de a bimbóudvar duzzadt, és az egész szinte olyan színű, mint a bőröm.

[link]

[link]

[link]


És van olyan, amikor teljesen kicsi, normális, és sötétebb rózsaszín.

[link]



Viszont a napom 70% százalékában ilyen, mint ennek a srácnak:

[link]



Mi ez? Mitől van? Szinte csak akkor normális, ha fázok, vagy kiráz a hideg. Legtöbbször olyan furcsa és nagy. Olyankor olyan, mint ha levegő lenne benne. Szinte vissza is lehet nyomni, mert tényleg csak olyan, mint egy légzsák. Ilyenkor "nincs" mellbimbóm. És a képen nem olyan, de az enyém hegyes lesz tőle. Mert nem dudorodik ki ez az egész a mellből, hanem egyvonalba hozza. Mintha lenne egy hegyes mellem, melynek a vége picit más színű. Alapból kicsi a mellem, s ez is hozzájárul.

Tudom, hogy nehéz elképzelni, de nem akarok képet hozni. :(

Mitől van ez? Fog még változni? Lehet, hogy csak azért, mert serdülök? Előre is köszi a segítséget! :)

14/L

(Egyébként a mellem már vagy 2 éve nem változott semmit. 10 éves koromtól nőtt 12 éves koromig, aztán megállt.)



2012. okt. 14. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek nincs jelentősége, hiszen még bőven fejlődhet a melled. :)
2012. okt. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Még fejlődhet? Akkor jó! :) Csak azt hittem, hogy mivel már 2 éve semmi jele a fejlődésnek, ezért ilyen marad.

Köszi a választ! :)

2012. okt. 15. 14:27
 3/6 Littleke válasza:
100%
velem pont ez van annyira zavar
2012. nov. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, engem is zavar. :( Olyan csúnya...
2012. nov. 13. 18:57
 5/6 anonim válasza:
100%

van akiknek ez tetszik :)

amúgy nekem is ilyesmi de rosszabb volt :D ahogy nőtt egyre jobb lett :) én most elégedett vagyok vele :)

2013. ápr. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, ez nagyon biztató! :))

Nem emlékszel esetleg olyanokra, hogy hány évesen, és milyen tempóban fejlődött ki a melled?

Mert nekem olyan 10 évesen kezdett el nőni, és 12 éves koromra lett olyan, mint most (nyáron 15 leszek). Azóta semmit sem változott, ezért szinte biztos vagyok benne, hogy most se fog. :(

2013. ápr. 6. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!