Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minitampon után normál tampon?...

Minitampon után normál tampon? Könnyen fel fog menni?

Figyelt kérdés
Nemrégóta használok tampont, minivel kezdtem, anyukám szerint a normál is jó lesz. Jah, a mini o.b. volt a normál naturella lesz, csak még nem próbáltam ki, mert nem fogyott el a minim. Elég nagy a méretbeli különbség...
2012. okt. 15. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Normált akkor próbálj ki, ha erősebb a vérzésed. Ha elég a mini is, akkor nem kell a normál, ezt Neked kell kitapasztalni. Egyébként szerintem tampont csak akkor jó használni, ha nagyon muszáj. De a Te döntésed.
2012. okt. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Hány éves vagy? (Mert nem biztos, hogy még ezt kellene használnod)

Illetve szűz lány vagy még?

2012. okt. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó válaszolónak üzenném, hogy a tamponhasználathoz semmi köze a szüzességnek. Nekem 15 évesen a super plus tampon is könnyedén felment, és csak 18 évesen veszítettem el a szüzességemet. :)


Kérdezőnek!

Ha úgy látod rendjén, akkor maradj a mini tamponnál, maximum annyi, hogy gyakrabban cseréled és kész. Vagy még annyit megtehetsz, hogy a tampon felhelyezése után teszel a bugyidba egy tisztasági betétet is, így átázni sem fogsz.


22/L

2012. okt. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mind hasznos volt. Egyébként 18 éves vagyok és még szűz...
2012. okt. 15. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!