Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány évesen mentél először...

Hány évesen mentél először nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Az is érdekelne, hogy:

- mi volt az elsõ "látogatás" oka?

- renszeresen mész? milyen idõközönként?

Elõre is köszönöm a válaszokat! :)



2012. okt. 16. 02:46
 1/7 anonim ***** válasza:
20 évesen. Azért, mert akkor lett az első olyan barátom, akivel már nem akartunk gumival védekezni, így elmentem a dokihoz gyógyszert íratni. Úgyis gondoltam már rá, hogy kéne egy rákszűrés, de halogattam. Így volt motiváció, egy füst alatt megcsináltattam azt is, meg egy általános kivizsgáláson is túl voltam.
2012. okt. 16. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 17 évesen voltam először, de csak azért, mert cikinek éreztem, hogy még nem voltam. Anyukámmal mentem és nagyon féltem, de a doki végtelenül rendes volt, mindent elmagyarázott, hogy mit fog csinálni, mi lesz hideg, kellemetlen lesz-e. Hozzáteszem, magánorvoshoz járok, sztk-ról nem tudok nyilatkozni. Fél évente járok a fogamzásgátló miatt, meg egyébként is jó, ha megvizsgál, és évente mindig csinál rákszűrést. Kb. ennyi, szerintem nem olyan vészes dolog, a fogorvos rosszabb:) 20/L
2012. okt. 16. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

18 évesen mentem először (azért, mert akkor veszítettem el a szüzességemet

sajnos azért, mert az intim mosakodást túlzásba vittem, és kialakult a hüvelygomba

igen, rendszeresen, évente egyszer járok cytológiára (ha nincs semmi bajom, akkor csak évente egy alkalommal)


22/L

2012. okt. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21 éves voltam, és azért mentem, mert az első babánkal lettem terhes.9 hetes volt a babó :) Azóta rendszeresen járok évente egy alkalommal.
2012. okt. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19 évesen, kórházba kerültem nagyon heves hasi görcsökkel, akkor voltam először nőgyógyásznál. (Kiderült, hogy cisztám volt.)
2012. okt. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18 éves voltam, fogamzásgátló felírása céljából, meg azért is, mert előtte fél évvel veszítettem el a szüzességem.
2012. okt. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16 évesen mentem, mert akkor kezdtem el szexuális életet élni, aztán fogamzásgátlót is írattam. Amíg szedtem a gyógyszert, addig 3 havonta jártam receptért, évente egyszer pedig a szokásos vizsgálatra (rákszűrés, stb).
2012. okt. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!