Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy annyira szűk...

Lehetséges, hogy annyira szűk vagyok, hogy még az O. B. minit sem tudom normálisan felrakni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem megy, nagyon fáj, és kellemetlen, ráadásul nem tudom annyira felnyomni ahol már nem érzem, mert nem megy tovább. Mit tegyek? Mindenképpen szeretnék váltani, olyan idiótának érzem magam, hogy 18 éves létemre még mindig nem tampont használok..
2012. okt. 16. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Inkább csak rágörcsölsz. Próbálj ellazulni.
2012. okt. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Első vagyok. Amiatt sose érezd Magad idiótának mert nem tampont használsz. Nincs sehol előírva, hogy azt kell használni. Csak azért ne akarj tampont, mert más használja.
2012. okt. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az előttem hozzászólóval egyetértek. Nem mindenki bírja a tampont. Én például egyszer be is lázasodtam tőle. Azóta nem használtam. Ha kényelmetlen, akkor ne haszáld.
2012. okt. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is 18 vagyok és még én sem használtam sosem tampont, pedig próbáltam, de nekem sem sikerült... Kicsit lehet én félek is tőle meg biztos rá is görcsölök, nem akarom erőltetni. Csak nyáron rosszabb kicsit a betét, de egyébként szerintem nincs vele semmi baj, én nem tartom gáznak.
2012. okt. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, csak az a baj, hogy a betétből már elegem van, és a tampon sokkal praktikusabb. Nem kell mindig azon gondolkozni, hogy úristen melyik nadrágban/szoknyában nem látszik át a rendes bugyi.

Csak hát nem az én méretem egyik se.


Még fogok próbálkozni, de ha végképp nem megy, akkor talán majd idővel.

2012. okt. 16. 16:40
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
helyezd be agyon fekve ugy konnyebb es hasznalj egy kicsi sikosito zselet.nem a huvelyed szuk hanem az izmok a huvely korul feszulnek meg akkor is ha nem akarod mert meg ismeretlen a dolog a testednek.
2012. okt. 17. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!