Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » ég belül a hüvelyem egész...

ég belül a hüvelyem egész nap, dw afolyásom normáis átlátszó. Nemrég volt erős gyulladásom, és gomba, de kikezeltek, bár még akkor is éreztem néha ezt. Mi afarnc lehet ez megint?

Figyelt kérdés
ha valakinek volt ilyen legyen szíves írjon,mert unom már,állandóan vagyont költök nődokira,havonta menjek megint? egész pontosan a bemenetén érzem ezt,jobb,és bal oldalta hüvelyfalnál.
2012. okt. 16. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
én allergiás voltam az egyik gyógyszer összetevőjére amit a felfázásra kaptam és nagyon szúrt, égett. kerestem egy másik orvost, aki azonnal megoldotta a problémát egy másik gyógyszerrel.
2012. okt. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem használtál valamilyen hüvelyflóra helyreállítót?

Lehet hogy csak nagyon "kilúgozott" a sok gyógyszer. Hagyd pihenni a szervezeted.

2012. okt. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!