Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik, amikor nem...

Miért késik, amikor nem kellene neki?

Figyelt kérdés
Nem feküdtem még le a barátommal, de a múltkor már majdnem. Azóta már több, mint egy hete késik. A barátnőm mesélte, vele is hasonlóan történt: az első alakalom előtt, amikor még nem, de már majdnem lefeküdt a barájával, akkor késett neki. Terhes nem lehetek, akkor ez most mi? Volt ilyen másnak is?
2008. máj. 20. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A menstruáció sok különféle ok miatt késhet, nem muszáj feltétlenül terhesnek lenni ehhez. (Késhet, ha fogysz, ha hízol, ha ideges vagy, betegség miatt, stb.)
2008. máj. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem régen kezdtél el menstruálni,van utána egy idöszak amikor késik vagy nagyon sokára jön meg ujra.Van akinek elöször megjön,és utána még honapokig nem.Lehet hormonális is.Szerintem ha sokat késik megér egy nőgyogyászati vizsgálatot mindenképp.Kapsz gyógyszert amitöl helyre jön.Az nem lehet,hogy elszámoltad?
2008. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, megnéztem, nem számoltam el. És már nagyon régóta pontosan megjött...:S És sajnos a méreteim sem változtak, nem nőttem, nem híztam, semmi ilyen.
2008. máj. 21. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!