Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan csokkenthetem a menzesz...

Hogyan csokkenthetem a menzeszem? (nogyogyasz nelkul)

Figyelt kérdés
Ma probaltam ki eloszor a tampont mert mar nagyon eros egy betethet! Nem volt itthon mini es normallal probaltam! Tok konnyen ment! a normal tampon 2 ora alatt meg telt! No gyogyaszhoz semmi keppen nem szeretnek menni! alltalaban 7 8 napig tart! (most jott meg negyedszer) eddig ezen (harmadik) a napon a leg erosebb! De 10 percenkent futkozok a wcre! :S

2012. okt. 22. 15:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Sehogy.
2012. okt. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%
Sehogy.
2012. okt. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
Sehogy.
2012. okt. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Sehogy.
2012. okt. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szedj C-vitamint és igyál teát frissen facasrt citromlével. A citrom érszűkítő hatású, nekem mindig mérsékeli a vérzést a 3. naptól, az első kettőn értelemszerűen nem sokat ér, mikor épp leválik a nyálkahártya.

Hozzátenném, hogy aki nem akarja, nem hiszi el, nekem működik. Több hónapja direkt próbálom és használ. Ha valakinek mégse, maximum több C vitamint fogyaszt, de azt meg túladagolni nem lehet. Egy próbát megér.

2012. okt. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
nem a menzeszed kell csökkenteni mindenkinek el kell fogadnia, h milyen ciklust dobott neki a gép) hanem el kell sétálni ewgy drogériába és venni a vérzésednek megfelelő, nagyobb nedvszívóképességű tampont. nekem nem negyedszer jött meg, hanem kb 240.szer és még mindig 8-9 napig tart. készülj fel rá és vegyél tampont. az utolsó napokra meg intim betétet, akkor az már bőven elég.
2012. okt. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
hm! koszi a valaszokat!
2012. okt. 22. 16:11
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem ertek egyet az elottem szolokkal. Majd gondolom jol leleszek pontozva. A sport pl. koztudottan gyengiti az menstruaciot. Ezenkivul probald meg vitaminokkal feltolteni a szervezetedet, es ne egyel tobbet a kelletenel. Nekem 8 naprol 4 napra csokkent par honap alatt. Igaz en pont elhagytam a tampont, de ezen kivul eleget mozgok, es dietaztam is (napi 1700 kaloria tehat nem durva dieta). Mar 3 honapja 4 napos, es nem hiszem, hogy veletlen lenne. Tudatosan dolgozom az ugyon. Sok aprosag is kozrejatszik meg. Azert mert a legtobb ember alig tud valamit a sajat testerol, neked meg nem kell ilyennek lenned.
2012. okt. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Koszonom! Nem nem pontoztalak le! Amugy sem kivanom most enni van hogyalig eszek! Koszi de nem tudok sportolni! Egesz nap csak ulok szinte meg futok a wc re! eleg ha megyek ki megyek az udvarr 10 percre es akko meg ugy jon! A sport most nem fog menni! Legalabbis a menzesz alatt nem!


L\14

2012. okt. 22. 16:39
 10/16 Mara Acoma ***** válasza:
Szia! Kinek, hogy:-) Nálam fordítva működik. Ha itthon pihi pár napot, mert pont hétvégére esik, akkor enyhébb a lefolyása. Ha dolgozom és rohangálok egész nap, akkor meg ömlik...
2012. okt. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!