Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges hogy terhes vagyok?

Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

szombaton feküdtem le először barátommal, mindketten szüzek voltunk. óvszer híján nem védekeztünk, nem bennem ment el, előváladék se valószínű hogy került belém.

vasárnap kellett volna megjönnie a menstruációmnak, de csak ma jött meg, fáj a hasam és nagyon erős a vérzésem

ez ilyenkor normális? terhesség lehetséges?


16/l


2012. okt. 22. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon erős vérzésed van, hogy a frászba lennél már terhes?

De egyébként ezzel a csodálatos módszerrel előbb utóbb az leszel.

A megszakítás baromira nem megfelelő védekezés.

Ha nincs koton, akkor nem kell dugni és kész.

2012. okt. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors választ.

legközelebb védekezünk.

2012. okt. 22. 17:20
 3/6 anonim ***** válasza:
terhes nem lehetsz, mivel ma hétfő van, és szombaton keféltél - a terhesség meg 1-1,5 héttel a szex után jön létre...8. osztályos biológia - 2 hét múlva tesztelj!
2012. okt. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két szép lányom született a megszakításos védekezés mellett. Felejtsétek el ezt a védekezést. Nem biztonságos.
2012. okt. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy menstruáció előtt 2 nappal teherbe ehettél. Azért van ez nálad, mivel szeyuális éleet kezdtél el élni, ilynkor megváltozik a nő valamilyen szinten. pl. most a menzeszedre gondolok. De ha félsz csinálj tesztet 2 hét múlva.
2012. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

veszek majd tesztet. legközelebb használunk majd óvszert, nem kockáztatok :)

2012. okt. 22. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!