Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ehhez mit szóltok?

Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 22. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon gáz:DDDD

Bár alapból nem értem, hogy ha ismerték egymást, akkor mégis hogy tudta magát orvosnak kiadni?

Azért az nem olyan, hogy az eyik héten még titkárnő vagyok, egy hónap múlva meg már diplomám van.

Meg hogy lehet vki akkora bolond, hogy ilyen baromságot elhisz? Mellmasszázs meg szexuális játékok...jézusom.

2012. okt. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Csak azért tettem fel a kérdést, mert sokan a férfi nőgyógyászokat könyvelik el perverznek. Hát itt az ellenpélda. Még egy bizonyíték amellett, hogy nem a nőgyógyász neme számít!
2012. okt. 22. 17:30
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Azt az idiótát aki állandóan az "összes férfi nődoki perverz állat" dumát nyomatja, azt úgy sem fogod meggyőzni:DDD
2012. okt. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

17:33


állandóan ezt irogatod valakiről, hogy: "összes férfi nődoki perverz állat" dumát nyomatja,"


küldjél már egy linket ahol valaki ezt állítja, mert én sehol nem találok ilyet.

2012. okt. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom ez előzőhöz!

Ugyan küldjél már valóban egy linket az állításodról!

2012. okt. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Természetesen nem jött válasz!.....
2012. okt. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is találtam valamit (lehet, hogy ki is írom majd kérdésnek):


"Vizsgálat közben titokban fotózta pácienseit a nőgyógyász, aki 3 ezer pácienséről közel 35 ezer felvételt készített.


Manapság a jó és megbízható nőgyógyász drága kincs, tudják ezt azok a nők is, akik a napokban tudták meg, orvosuk éveken át rajtuk keresztül elégítette ki beteges fantáziáját – írja a német hírportál, a Stern. A németországi Schifferstadtban praktizáló 56 éves orvos 2008 óta készítette a titkos felvételeket, amiket a számítógépén gyűjtött. A vizsgálót is direkt úgy rendezte be, hogy mindig kettesben legyen a pácienssel, a fotózás pedig ne legyen feltűnő.

Asszisztense mégis gyanút fogott, és a rendőrséghez fordult segítségért. A képeket és a kamerát hamar megtalálták, az ügy kivizsgálása azonban még folyamatban van, a nőgyógyász segítségével a fotókon szereplő pácienseket most azonosítja a rendőrség. Az orvos, mivel a képeket nem terjesztette és anyagi hasznot sem húzott belőlük, valószínűleg egy komolyabb pénzbüntetéssel megússza a dolgot."

2012. okt. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na nézd már! még mindig nem jött egy válasz se 83%-ostól. Nahát...
2012. okt. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!