Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, ha félidőben az...

Normális, ha félidőben az egyik mellem sokkal jobban fáj, mint a másik?

Figyelt kérdés
Általában igaz, hogy a bal mellem sokkal többet fáj. Csomót nem érzek. Ez gond lehet? (Doki sem érzett.)

2012. okt. 22. 21:47
 1/4 anonim válasza:
Nekem is fáj a bal mellem de én sem érzek benne csomót nem lehet hogy terhes vagy?
2012. okt. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem , ez már régóta fennálló probléma, időnként előjön.
2012. okt. 22. 22:05
 3/4 A kérdező kommentje:
Te voltál dokinál?
2012. okt. 22. 22:05
 4/4 anonim válasza:
A bal mellemmel van nekem is ez évek óta visszatért aztán most terhes vagyok előtte is kb, 2 hónapja fájt már, de mikor kiderült hogy babás vagyok igen csak felerősödött. Nem találtam én sem csomót benne na most már van az is és 19 hetes vagyok, de nagyon fáj, csak melltartóban tudok lenni, kitapogatta a doki azt mondta fibro ciszta de én azért, pont ma bepánikoltam mert kicsit hámlik meg viszket is és elolvastam itt a neten mindenfélét róla. Nem tudom miért lehet.
2012. okt. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!