Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj az alhasam. Lehet megfog...

Fáj az alhasam. Lehet megfog jönni?

Figyelt kérdés
18l vagyok, a kezdetektől fogva rendszertelen a menzeszem. Júliusban fejeztem be a fogamzásgátlót, azóta nem jött meg. Tegnap este óta nagyon fáj az alhasam. Lehet megjön hamarosan?

2012. okt. 23. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat.
2012. okt. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Bár július óta nem jött meg, azóta voltál dokinál?

2012. okt. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem, viszont tervezem, hogy elmegyek. Bár nem szeretnék gyógyszert szedni, mert 10 kg-ot híztam tőle :(
2012. okt. 23. 11:30
 4/9 anonim ***** válasza:

Jaj, de örülnék én annak a 10 kg + nak! :D

Előző voltam

2012. okt. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már így is a 80-hoz közelítek a 160 centimhez... :(
2012. okt. 23. 11:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont az a gondom, hogy irtó vékony vagyok, és magas. Jó lenne már pár kilót felszedni, mert sz@rul érzem magam így. :/ :(
2012. okt. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet. De a fogamzásgátlótól ne is várj semmit. Az nem rakja rendbe a problémát, csak elfedi, utána ugyanolyan lesz, mint azelőtt, vagy még rosszabb.

Endokrinológust keress fel, ne nőgyógyásszal szórakozz, mert a 90%-uk nem tudja normálisan kezelni a problémát.

2012. okt. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, észrevettem, hogy rosszabb lett, mint volt...
2012. okt. 23. 11:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Huha akkor nálad nagy baj van. Minél elöbb menj orvoshoz. eleve nem normális hogy nem jön meg azóta az meg hogy hiztál is ennyit még nagyobb baj. Valószínűleg eleve volt hormon problémád ezért nem volt rendszeres elötte sem. Menj endokrinológushoz.
2012. okt. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!