Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet, hogy érzékeny a...

Mitől lehet, hogy érzékeny a mellbimbóm?

Figyelt kérdés
Az utolsó menstruációm okt 11-től 15-ig tartott, az utolsó nap tehát 15-én együtt voltunk a párommal,de nem védekeztünk. Utána 17-én is együtt voltunk egyszer, azóta nem. Tegnap éreztem, hogy egyfolytában viszket a mellem, arra gondoltam, hogy kiszáradt vagy egy-két pihe szörszál miatt. Bekentem krémmel estére és ma már nem is viszketett egyáltalán, viszont most mintha érzékenyebb lenne a mellbimbóm, de nem mindig csak néha olyan , mintha érzékeny lenne. Lehet ez terhesség jele vagy ez még túl korai lenne? Ráadásul még csak nem is peteérés közelében voltunk együtt. Köszönöm az értelmes válaszokat. 23 L
2012. okt. 23. 21:41
 1/7 anonim válasza:
csinálj terhességi vizsgálatot, vagy vegyél egy jókrémet
2012. okt. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A menzesz utolsó napan sokan estek már tehetbe.

A legokosebb, ha csinálsz tesztet, akkor kiderül, hogy terhes vagy-e.

2012. okt. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem írtad, milyen hosszúak szoktak lenni a ciklusaid... de elvileg beleférhet, na meg bármikor lehet egy nőnek spontán peteérése. Tehát igen, lehet terhességi tünet, főleg, ha egyéb korai tünetekkel is párosul.


De ugyanígy okozhatja kisebb hormonzavar, okozhatja peteérés, de akár mosószerallergia is...

2012. okt. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
35 napos szokott lenni mindig, más tünet nincs.
2012. okt. 23. 22:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem így a menszesz utolsó napján lévő együttlétből született a fiam. Spontán peteérés is van. A mellviszketés is arra utal, hogy meg van a baba.
2012. okt. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni, hogy nem élvezett el bennem a párom.
2012. okt. 23. 22:08
 7/7 anonim válasza:
szia, végülis terhes vagy?:D
2013. máj. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!