Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 héttel elöbb jött meg a...

Veronika18 kérdése:

2 héttel elöbb jött meg a menstruációm, ez normális? Eddig inkább 1-2 napot késik, de mostmeg hirtelen megjött 15 nappal elöbb mint kéne, nem stresszelek ugyhogy rz nemlehet az oka, mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fel borulhatott a ciklusod,ennek sok oka lehet,felfázás,hormon zavar akármi okozhatta!
2012. okt. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt kikellene vizsgáltatnom? Vagy várjam meg mi lesz? Ha nemi életet élek akkor is ez normális? Gyógyszert nemszedek, csak pharmatex hüvelytablettát,
2012. okt. 24. 16:28
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Az is számít, hogy mióta menstruálsz, mikor jött meg az első. Mert ha kevesebb, mint 2 éve, akkor semmi gond.
2012. okt. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát már több mint 3 éve jött meg, eleinte volt is ez a csúszkálás, kimaradás, 1 év kelett mire beállt, aztán fél éve beállt hogy minden hónap 7.-e körül már teljesen megjön, mostmeg ez a 2 hétel elöbb kicsit megilyeszt, :/
2012. okt. 24. 16:36
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Irány a nőgyógyász! Amikor nekem ilyen volt, akkor hormonhiányt állapítottak meg (progeszteron) kaptam gyógyszert,aztán helyette átszoktam a barátcserje szedésére. Ettől beállt a 28 napos ciklusokra. (Plusz kell még D-vitamin is hozzá.) Mert hogy ez természetes, nincs mellékhatása, és a progeszteron szintemet is magasabbra viszi fel, mint a mesterséges hormon. Gyógyszerrel és gyógyszer+barátcserje kombinációval is lett mérve a hormonszintem, onnan tudom.
2012. okt. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben valahogy sejtettem hogy ebből doki lesz, :/ ezelött késett majdnem egy hetet, de aztán megjött semmi nemvolt, mostmeg ezvan, :/ köszönöm a válaszokat, :)
2012. okt. 24. 16:44
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gond ez, nem vagyunk gépek, az is belefér nagy ritkán, ha kimarad egy.

Ha nincs semmi más tüneted, akkor ne izgulj, majd a következőtől visszatér a rendes "kerékvágásba".

2012. okt. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Miért stresszelsz emiatt? Miért lenne ez gond? Azért mert egyszer esetleg kimarad?

Mindenkivel előfordul hasonló, nem jelent ez semmit.

Nincs semmi más panaszod, akkor ennyi. Ne törd tovább a fejed ezen, nekem is előfordult már ilyen, azóta szültem is és minden a legnagyobb rendben van.

2012. okt. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát mostmár tényleg nemtudom mi van, azthittem megjött, de mégsem annyi volt az összes ami tegnap volt, de azis nagyon kevés volt szóval nemtudom most mi lehet?
2012. okt. 25. 05:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, megtudtad vègül mi okozta nàlad? Nekem most ugyanez van, előző késett, nehezen jött meg, most meg 2 héttel előbb jött meg..:/
2023. máj. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!