Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Álterhességem van?

Álterhességem van?

Figyelt kérdés

A ciklusom 35. napján vagyok, 19-én kellett volna megjönni, de még mindig semmi... Nem lehetek terhes, mivel nincs párkapcsolatom, de mostanában nagyon sokat gondoltam a gyerekekre, arra, hogy családom lesz, talán a kelleténél is jobban beleéltem magam...

Amennyiben igazam van, mi a teendő? Hogy tudom "meggyőzni" az agyam, hogy nincs baba? Volt már valakinek álterhessége? (olvastam már erről, és sokan rosszu élig meg, én inkább megnyugodnék, hogy minden rendben van...)


2012. okt. 25. 05:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Az állterhességtől a leginkább veszélyeztetettek nők a következők:


Azok, akik a harmincas éveik végén, negyvenes elején járnak

Akik már évek óta próbálnak teherbe esni, és termékenységi problémával küzdenek

Akik érzelmileg általában nem labilisak, ám a terhességgel kapcsolatban túlérzékenyek

Akik elvetéltek, vagy elvesztették gyermeküket

Kezelés

Szerintem keress egy jó pszichológust !

Hogy nálad mi váltotta ki, azt nem tudom ezért soroltam fel. Csak rendet kell tenni a fejedben és minden normál kerékvágásba kerül

2012. okt. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!