Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy úgy legyen...

Lehetséges, hogy úgy legyen gombám, hogy szinte semmi tünete sincs?

Figyelt kérdés

szóval: kb. 5 havonta jön elő mindig a hüvelygombám.. :(((

általában mindig erősen viszket és a szokásos folyás is társul hozzá ilyenkor....mindig egyértelműen tudom ilyenkor hogy gomba, a doki már tudja, hogy miért megyek...

Most viszont a következők vannak: tegnap volt egy kis folyásom átlátszó vízszerű és szagtalan, valamint este és ma reggel egy kicsit, de tényleg nagyon kicsit viszkettem. Azóta semmi, nincs viszketés, egy pici fehér színű folyásom volt és ennyi. Szerintetek ez gomba lenne? tegnap már nem mertem a férjemmel együtt lenni, nehogy az legyen és elkapja.... Egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy az-e, máskor teljesen egyértelmű volt, hogy az, reggelente úgy viszkettem majd meg örültem és folyás is volt.. a doki mindig pevaryl-t ad, de még nem vettem mert nem tudom az-e...



2012. okt. 25. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elkepzelheto. Nekem pl ugy volt gombam, hogy semmi folyasom nem volt, neha-neha viszketett, es ennyi. Tenyesztesbol egyertelmuen kiderult hogy gomba. Mindig mondjak hogy a gomba turoszeru folyassal jar, hat ugy latszik megsem mindig.
2012. okt. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát tényleg nem tudom, lehet várok egy napot...
2012. okt. 25. 13:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy legyengült az immunrendszered és most beindult ott valami védekezési mechanizmus. Erre viszont intim lemosóval nyugodtan rásegíthetsz, a frezyderm ph4 nagyon jó rá.
2012. okt. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A gombát szagról meg lehet ismerni. Ha még nem nagyon vszketsz, akkor egy probiotikumos kúp is segíthet még.
2012. okt. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
leírnád, hogy milyen szagra gondolsz? ilyen savanyú szag? vagy milyen? köszi :)
2012. okt. 25. 15:18
 6/8 anonim ***** válasza:
A megszokottól eltérő, kifejezetten szúrós kellemetlen szag. Akinek volt már gombája, az meg tudja állapítani, hogy az-e?
2012. okt. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt mar gombam, megsem volt semmilyen szaga... tudom hogy altalaban van, de nem minden esetben ugy latszik.
2012. okt. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem nincs semmilyen szag, legalábbis én nem érzem. Azóta sincs szinte semmi tünetem, nincs az az erős viszketés...de még is furi, olyan mint ha gomba lenne csak nagyon gyenge tünetekkel... lehet holnap veszek Pevarly-t, azt szokta a doki is adni...
2012. okt. 25. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!