Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvely probléma, avagy terhesség?

Hüvely probléma, avagy terhesség?

Figyelt kérdés

3 hete vesztettem el a szüzességem, 2 hete meg kellett volna jönnie. Egyébként is késik mindig egy hetet, de most már idegesít a 2. hét. Hallottam, az első alkalom után késhet. Ez igaz? Vagy terhesség? A mellbimbóim pirosak és fájnak, ami szintén nem újdonság, máskor is szokott ilyen lenni, mielőtt megjön. Más tünet semmi, max az, hogy pattik jönnek az arcomra, akárcsak mielőtt meg kellene jönnie.


Aztán uszodában összeszedhettem valamit, mert nagyon viszketek lent, és nap végére túrós. Ez is állhat annak hátterében, hogy késik a menzeszem? Orvoshoz forduláson kívül valami alternatíva? Kenőcs, ami beválhat? Most Biomed csipkebogyókrémmel és körömvirágkrémmel kenem felváltva, ez abszolút elmulasztja a viszketést aznapra.


2012. okt. 25. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:

A hüvelyed viszket belülről?

Vegyél sürgősen egy terhességi tesztet!!

2012. okt. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az jel? És az, hogy túrós a váladék? Nem inkább gomba? Nem belül a hüvelyfalam, inkább a csiklóm. És kívül a nagyajkak.
2012. okt. 25. 22:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt már gombás fertőzésem, az belül is viszket, meg a kisajkak is (a nagy nem vészesen) és túrós, sárgás, de lehet barnás is a folyás. :/

Magától nem múlik el! Normális gyógyszer kell rá!

2012. okt. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy összeszedtél valamit. Érdemes lenne orvoshoz menni. A mensid késik, ha nem védekeztetek akkor csinálj egy tesztet.
2012. okt. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha védekeztetek, akkor tuti nem lehetsz terhes. A tüneteid alapján "benyeltél" valami jó kis fertőzést. Ha nem szeretnéd, hogy visszatérő problémáid legyenek, akkor orvossal kezeltesd magad és utána fordíts figyelmet a megelőzésre is, pl használhatsz alacsony ph értékű intim lemosó habot.
2012. okt. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát én izgulnék rendesen, ha nem volt védekezés, hogy terhes vagyok-e . Simán belefér.Tesztet mindenképp vegyél és csináld meg !

A túrós hüvely folyást főként gombás fertőzés okozza általában az megfelelő kezelésre elmúlik. Canesten kúp és krém használata jó lehet.De hüvelyen belül is kell kezelni a fertőzést nem elég kívül kenegetni.A krém használatára kívül elmúlik aztán , ami váladék újra kiürül a hüvelyből vissza is fertőzi.Egyébként menj el nőgyógyászhoz, gondolom nem egyalkalmas együttlét volt ez és mindegyik után ezt végig izgulni. Hááát inkább ne.

Nagyon jók ma már a fogamzásgátlók és az újabban felírható hüvelygyűrűk pláne. Havonta egyszer felteszed aztán az előírás szerint leveszed, még az a veszély sem áll fent,mint a tablettánál, hogy elfelejted bevenni.

Ezeknek a gyűrűknek nagyon kicsi a hormon tartalmuk és Te sem érzed és a párod sem.

2012. okt. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Természetesen óvszerrel védekeztünk, igen, rendszeres kapcsolatról beszélünk. Minden alkalom után ellenőriztük, nem történt-e baj, de nem volt kiszakadva sem, vagy ilyesmi.


Semmi jele nincs, hogy terhes lennék, pusztán, hogy késik a menstruációm. Ami idegesít, bár sosem jön meg időben. És most az idegesség is rátehet.


Köszönöm az eddigi válaszokat.

2012. okt. 27. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!