Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kínai angyalgyökérről van...

A kínai angyalgyökérről van tapasztalatotok? Szedte valaki, ha igen milyen formában és hol kapható, mennyibe kerül? Volt valamilyen hatása?

Figyelt kérdés

kínai angyalgyökeret tartalmazó bármilyen kapszuláról teáról írhattok, fitotékában, herbáriákban, gyógyszertárakban esetleg dm ben lehet e kapni, vagy csak bioboltokban?

tudnom kéne h zalaegerszegen lehet e kapni, ha nem, akkor kénytelen vagyok rendelni


valaki szedte már? milyen gyakran és mennyi ideig? valaki fogyott tőle, vagy nőttek a mellei, esetleg rendbehozta a hormonjait?



2012. okt. 28. 09:36
 1/2 A kérdező kommentje:

valaki egyszer írta h szedte hormonokra, és nőtt a melle, közben fogyott, de pattanásos lett

van aki meg a hajára szedte és nőtt tőle

2012. okt. 28. 09:38
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szárítottat vettem,és teát készítve ittam belőle.

Nekem össze-vissza volt kicsit a menstruációm illetve elhúzódott.

Nekem orvos ajánlotta és bejött.

Nem volt nagy mennyiség(pontosan már nem tudom hány gr lehetett),olyan 300-400 ft volt,de az az adag elég volt egy hónapra.

Mellékhatását én nem tapasztaltam.Egyedül az ízét utáltam,de nagyon:)

2012. dec. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!