Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől nem szűnik a fehér,...

Mitől nem szűnik a fehér, túrószerű hüvelyfolyásom, ha a hüvelykúpok sem használnak?

Figyelt kérdés
A problémám kb. 3 hónapja kezdődött, és nem szűnik. Néha erősebbek a tünetek, menstruáció idején megszűnik. EGYÁLTALÁN NEM TÁRSUL VISZKETÉSSEL, KIVÖRÖSÖDÉSSEL. Leginkább ezért érthetetlen számomra. Ajánlották a betadine hüvelykúpot, egy hete használom éjszakánként, de még mindig van folyásom. Nem értem, vigyázok magamra, négy éve a páromon kívül senkivel nem volt kapcsolatom. A hüvelykúp úgy tudom, kellett volna, hogy minden bakteriális, gombás fertőzést elmulasszon. Voltam nőgyógyásznál, akkor épp gyenge tüneteim voltak, vett kenetet, de nem talált semmit. Tanácstalan vagyok.
2012. okt. 28. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
menj vissza dokihoz, vegyen újra kenetet, érdemes laborvizsgálatot is csináltatni.
2012. okt. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
meg is vizsgált rendesen az orvos? Nekem akkor volt amikor méhszájsebem volt.
2012. okt. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
most már nagyon félek, hogy mi lehet. Maszek dokihoz járok, nála szültem három éve, alaposan megvizsgált, én megbízom benne. De megijesztettetek, vissza fogok menni. Viszont a lelki oldalát tekintve, amiket olvasok, abszolút magamra ismertem. A neten olyanokat találok, hogy párkapcsolati problémák is okozhatják ezt. Kicsit krízisben vagyunk mi is, sok a probléma, és gyakran érzem úgy, hogy nem érzem már magam nőnek. A gyönyörű hosszú hajam, amit eddig a koronámnak éreztem, elkezdtem utálni, idegesít, levágatnám teljesen rövidre. Gyakran vagyunk úgy együtt, hogy azt érzem, nem akarom. Csak egy eszköznek érzem a testemet. Mit gondoltok erről?
2012. okt. 28. 19:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Te már érzed, hogy mi gyógyíthatna meg. Ne félj lépéseket tenni! Olyan párkapcsolatban, amiben nem vagy önmagad és nem vagy boldog, nem szabad élni. Bátorságot és erőt Neked!
2012. okt. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!