Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől szédülök, ha a vérnyomás...

Mitől szédülök, ha a vérnyomásom jó?

Figyelt kérdés
A vérnyomásom rendben van, nem alacsony, inkább talán kicsit magasabb: 120-140 között van. Ma hagytam abba a Letrox szedését, mert úgy néz ki , hogy a pajzsmirigy alulműködés átcsapott túlműködésbe. Ennek lehet tünete a szinte állandó szédülés?

2012. okt. 29. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is a pajzsmirigy túlműködés miatt szédülsz. Beszélj a kezelőorvosoddal!
2012. okt. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerdán lesz vérvétel, de sajnos a hosszú hétvége miatt csak hétfőn lesz eredmény, addig nem nagyon tudok tenni semmit :( de elég rosszul vagyok. Mindenesetre a Letrox szedését abbahagytam. Hát nem kívánom senkinek ezt a tortúrát.
2012. okt. 29. 15:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Vércukrod rendben van? nem vagy vérszegény? Iszol elég folyadékot? Sajnos pajzsmirigytől is lehet bár én ennyire durván nem tapasztaltam mint ahogy Te írod ezért kérdezem a többi lehetséges okot...
2012. okt. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2,5 hónapja még minden rendben volt a labor szerint az alulműködés kivételével. Most meg csak hétfőn lesz eredmény, addig tehetetlen vagyok :( De lehetséges a vérszegénység is akár. MÁr arra is gondoltam, hogy elmegyek ambulanciára , sürgősségire, ott elvileg csinálnak teljes vérképet...csak győzzem kivárni a sorom.
2012. okt. 29. 15:26
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem nem okozott állandó szédülést a túlműködés, nehogy valami komolyabb baj legyen csak ráfogják erre. Megbízható, alapos az orvosod?
2012. okt. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megbízható szerintem, de a vérvétel eredmény előtt sztem ő sem tud sajnos többet mondani.
2012. okt. 29. 16:59
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 éves vagyok. Két éven keresztül jártam a dokikat a szédülés miatt. Mindenféle vizsgálaton átestem és semmi bajom. Ezek után a háziorvosom kijelentette, hogy csak beképzelem magamnak a szédülést.

Szóval nagyjából átérzem az állapotod.


- amúgy nekem is a pajzsmirigyre gyanakodtak, de kiderült, hogy nem az.

2012. okt. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!