Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért szúr a köldököm ha...

Miért szúr a köldököm ha kihúzom magam?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok ,és szúr a köldököm körül ha kihúzom magam.Vagyis ki sem tudom húzni mert majd összecsinálom magam annyira rossz :( Olyan öt óra körül kezdődött és most kilenc óra van.Nem múlik el.Máskor is volt ilyen de elmúlt....Arra is rájöttem ,hogyha a köldököm alatti részt megnyomom , ugyanezt a fájdalmat érzem.Mi ez?:(

2012. okt. 29. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet vakbélgyulladás, vagy sérv. Más tüneted nincs? Hányás, láz, hasonló?
2012. okt. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Legjobb lenne, ha szólnál a szüleidnek, ha ennyire fáj.

Hasfali sérv is lehet, a hasüregi gyulladás is. Orvosnak kéne megmutatni minél előbb. Egy gennyes vakbél gyulladás akár rövid időn belül ki is lyukadhat.



-szm-

2012. okt. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Semmi más tünet nincs.Növéstől nem lehet?
2012. okt. 29. 22:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha még mindig érzed, akkor jobb lenne, ha orvoshoz mennél! :)
2012. okt. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Reggelre elmúlt :) Most sem érzem,hogy fáj..
2012. okt. 30. 18:55
 6/6 anonim válasza:
Szia én 13 éves vagyok és nekem évek óta van ez van hogy két havonta vagy egy de a lényeg az hogy vagy egy nap vagy egy óra alatt elmuljon...én nálam is ez szokott lenni már kicsi gyerekkorom ota... anya azt mondta hogy ez a novestol van, én kitaláltam azt a módszert hogy lé fekszek az ágyra egyenesen és pihinek...higgy nekem hamarabb el fog múlni! :)
2017. jún. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!