Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még nem jött meg, mit tegyek?...

Sophie12 kérdése:

Még nem jött meg, mit tegyek? 14/L

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, az osztályban eddig mindenkinek megjött. Szeptemberben lettem 14. Kicsit ciki, és eddig mindenkinek azt hazudtam, hogy már megjött ,mert féltem hogy kiröhögnek vagy ilyenek, ezért még FAKE mensi naplót is vezetek. :( Tök szánalmas vagyok.

Régebben, kb fél évvel ezelőtt a wc-n ültem és nagydolgot csináltam, utána megtöröltem és véres volt a wc papir. Azt hittem megjött, szóltam anyának, örült meg minden, aztán folyton kérdezgette, hogy meg-e jtt rendesen, de neki megmondtam az igazat, hogy azóta se. Az mitől lehetett? Nem fájt vagy ilyenek. Előtte rosszul voltam, fájt a fejem. azóta 1x se véreztem, és félek hogy kínos pillanatban fog megjönni és égek majd mint a rongy! HELP


2012. okt. 30. 23:25
 1/2 anonim válasza:
Ne aggódj, nekem 17 évesen jött meg. Az a ciki, hogy emiatt hazudsz...
2012. okt. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem az a ciki, hogy nem menstruálsz, hanem az, hogy ebből versenyt csináltok, és azt hazudod, hogy már megjött. Egyszer és mindenkorra meg kéne érteni, hogy a nemi érés nem verseny!!! Senki nem lesz attól értékesebb ember, hogy előbb érik, és egy későn érő lány sem kevésbé értékes!!! Mindenki más időben fejlődik. A menstruációnak 16 éves korig kell megjönni, de senkit nem lehet az alapján megítélni, hogy mennyire fejlett testileg!!! Aki ez alapján ítél, az lehet, hogy testileg fejlett, de agyilag nagyon visszamaradott!!!
2012. okt. 31. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!