Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg van olyan nőgyógy....

Tényleg van olyan nőgyógy. Magánrendelő, ahol teljesen meztelenre kell vetkőzni?

Figyelt kérdés
Ismerős mondta, hogy ahová ő jár, ott mindent le kell venni a vizsgálathoz, de ez most csak kamu, vagy tényleg van ilyen? És ha igen, miért? Volt már valaki ilyen helyen?
2009. aug. 11. 09:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Sajna voltam ilyen helyen, doki végigmért ahogy kijöttem a függöny mögül, felparancsolt az ágyra, megvizsgált, melleimet is végiggyömöszölte. Fogalmam sincs, hogy volt-e értelme azon kívül, hogy kényelmetlenül éreztem magamat tőle, pedig egyébként nem szokott zavarni a nőgyogy. vizsgálat.

Szóval nem kamu, engem egy győri magánrendelésen ért az élmény....

2009. aug. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Anyaszült meztelenül kellett bejönnöd és fölfeküdni?? És ezt milyen szavakkal hozták a tudomásodra?
2009. aug. 11. 10:09
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Sok rendelőben le kell vetkőzni, de ott kapsz egy köpenyt. Így a hüvelyi vizsgálatot, ultrahangot, mellvizsgálatot is meg tudja a doki csinálni. De rajtad van a köpeny, tehát csak a saját ruháidat kell levenni.

Ahová én járok, ott is így van, engem nem zavar.

2009. aug. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Igen van, ha mellvizsgálatot és hüvelyi vizsgálatot is végez egyben. A jobb helyeken adnak köpenyt, de van, ahol nem. Az én dokim előre szól, hogy vetkőzzek le teljesen. :)
2009. aug. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

ha mellvizsgálat is van, akkor lekell vetkőzni.

bár nekem elég volt csak felhúzni a pólóm, mert nemvolt rajtam melltartó. hacsak hüvelyvizsgálat, akkor a felső marad.

2009. aug. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Abszolút nem hülyeség, sokkal gyorsabb, mint le-föl öltözgetéssel vacakolni. Nem értem amúgy, mit kell szégyellősködni, a doki nem e nőt nézi benned.
2009. aug. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
54%
Ha kapsz köpenyt, oké, de ha nem, hát én inkább máshoz mennék!Mondjon bárki bármit, ez undorító akkor is:(
2009. aug. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
Egy nőgyógyászati vizsgálat abba nem merül ki, hogy a hüvelyedbe belenéz. Az orvosnak kötelessége, hogy a melledet is megvizsgálja, nem értem miért kell ennek olyan nagy feneket keríteni. Tudjátok naponta mennyi nőt lát meztelenül? Kb.50.-et. 1x lát vagy jó esetben max. 2x évente. Ezt ki lehet bírni.
2009. aug. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én egy szimpatikus, fiatal magán doktornőhöz járok, (nőgyógyász, gyereknőgyógyász, tinigyógyász), nem olcsó, és teljesen meztelenül kell lenni, mondjuk van egy függönyszerűség.. De olyan kedves, és úgy oldja a feszkót, hogy már nem szégyellem magam.
2009. aug. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Sosem értettem, mit kell szégyellősködni. Szauna? Intim gyantázás? Nudista strand?? A doki nem ismerkedni akar veled.
2009. szept. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!