Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felborult a hormonszintem v...

Felborult a hormonszintem v vmi ilyesmi?

Figyelt kérdés
októberben 2x volt havim 4 majd 29-én,és az 1 napon 5db tisztaságit használtam el,annyira erős volt a vérzés.nem tudom h miért lehetett ez, még soha nem történt ilyen 4 év alatt. lehet vmi komolyabb baj v csak rémeket látok?
2012. nov. 1. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:

A kettő közt 25 nap volt. Teljesen normális. Nem a mi naptárunk szerint menstruálunk, hanem hold hónaponta. A nők

70 %-nak 28-29 napos a ciklusa. De a 25 is jó. Ne aggódj ez természetes még.November 26-a körül újra menstruálni fogysz.

2012. nov. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen tudom h a 25 nap az normális de nálam eddig a norma 35 nap volt
2012. nov. 1. 15:44
 3/3 anonim ***** válasza:
egyszer nekem is durván megjött, 2 hónap kimaradás után. de úgy, hogy óránként cseréltem betétet. azt mondták, hogy valószínűleg a stressz az oka, mert épp egy idegen családhoz mentem ki egy hétre. szerintem nincs okod az aggodalomra, de ha megijedtél, kérj időpontot az orvosodtól
2012. nov. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!