Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 (nemsokára 15) évesen már...

14 (nemsokára 15) évesen már mennyire kifejlett a testem?

Figyelt kérdés

Szóval ha egy picit jobban odafigyelnék az étkezésre, meg tornáznék is, lehetne mondjuk ilyen alakom:

[link]

?

Szóval ez a picit husis, de szerintem elég szexi. Ennyi idősen már mennyire lehet fejlett a teste valakinek?

14l


2012. nov. 1. 19:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és ne az árnyékot nézzétek légyszi, mert tényleg photoshoppolva van a csaj képe, de gondolom olyan is lehet, mint a "végeredmény", ha nem tunyulok el.
2012. nov. 1. 19:53
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy alapból homokóra/alma alkatod van, mert ehhez az kell. Lehet, hogy körte, és akkor sosem lesz ilyen. 15 évesen pedig már eléggé lehet látni, hogy milyen alkatod van genetikailag.
2012. nov. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Huhh, hát én nem tudok eldönteni :| Mondjuk azért körülnézek neten is, hátha találok valami oldalt, ahol leírják, mik a jellemzői az ilyen alakoknak. Köszi!
2012. nov. 1. 20:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet általánosítani, hogy mennyire fejlett egy majdnem 15 éves lány, hiszen mindenki más ütemben fejlődik.
2012. nov. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy körte alakom van. Akkor ilyen alkattal lehetek ilyen?
2012. nov. 5. 19:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, az a legszerencsétlenebb alkat.
2012. nov. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerencsétlen az anyukád, nem hallottál még róla, hogy a homokóra után a körte a legszebb alkat? Idióta.
2012. nov. 6. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!