Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késhet a menstruációm stressztől?

Késhet a menstruációm stressztől?

Figyelt kérdés
SZedek fogamzásgátlót, terhes elvileg így nem lehetek. MOstanában viszont elég sok negatív hatás ér, előfordulhat hogy emiatt késik? MOst még emiatt is parázok.
2012. nov. 2. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, de ha nem jön meg pár napon belül menj orvoshoz, mert az nem jó ha gyógyszer mellet késik, jelentkeheti azt is hogy nem megfelelő a hatása már az meg ugye nagy gond.
2012. nov. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
rendben, köszi. nagyon idegesít a dolog:S
2012. nov. 2. 14:14
 3/9 anonim ***** válasza:
A mensire sajnos nagyon sok minden hat így az idegesség is. Késhet is meg hamarabb is megjöhet. De gyógyszer mellett én elmennék a dokihoz mert lehet, hogy a gyógyszer miatt van.
2012. nov. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom lehet e bármi köze hozzá, de nemrég voltam először véradáson.
2012. nov. 2. 14:24
 5/9 anonim ***** válasza:
annak nincs hozzá köze az tuti. Vegyél egy tesztet azért biztos ami biztos.
2012. nov. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

igen. a tavalyi tanév nagyon stresszes volt,mindenen izgultam,ezért hiperhidrózisom is lett,ha csak egy picit is izgultam,izzadni kezdtem,ami szintén egyéb depis időket okozott,egy normális pólót nem tudtam felvenni miatta. ördögi kör.

azt akarom ezzel mondani,hogy az orvosok szerint nekem már tavaly megjöhetett volna a menzeszem,de ez a sok baj eltolta 1 évvel...(tényleg mindenen szorongtam). szerencsémre a problémákat azóta tudtam kezelni,és így jött meg nemrég.

igen,eltolhatja,nagyon is :( próbáld nézni mindennek a jó oldalát,lásd mindenben a szépet és így nem lesz annyi stressz :)

14L

2012. nov. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most fáj a hasam, ahogy akkor szokott mikor megjön de még semmi. Ez most jó v semmit nem jelent?:/
2012. nov. 2. 21:43
 8/9 anonim ***** válasza:
gyógyszer mellett is teherbe lehet esni, tesztelj...és irány az orvos
2012. nov. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
húúú hál istennek megjött :) köszi a válaszokat.
2012. nov. 3. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!