Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Monoron van nő nemű nőgyógyász?

Monoron van nő nemű nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Leszbikus vagyok, és egy pasi se lásson meztelenül, ha nem feltétlen szükséges... Előre is köszi a segítséget!

2012. nov. 3. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire fontos az orvos neme, akkor érdemesebb bejönni Pestre és itt keresni egy olyan doktornőt, aki szakmailag is nagyon jó. Ez a szempont ugyanis nagyon fontos.. én dr Mészáros Zsuzsannát tudnám ajánlani a Honvéd Kórházban. (Mávban is dolgozik és van magánrendelése is)
2012. nov. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ITT EGYÉBKÉNT CSAK FÉRFIAK VANNAK..

2012. nov. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
bocsánat dr Turi Zsuzsannát akartam írni...:)))
2012. nov. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Lehet, hogy megnézem azt a doktornőt.
2012. nov. 3. 10:19
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Mi köze a nőgyógyászati vizsgálatnak ahhoz, hogy Te leszbikus vagy? Ezek Te élvezkedni jársz nőgyógyászhoz?
2012. nov. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem élvezkedni járok, épphogy meg akarom előzni, hogy egy pasi csorgassa rám a nyálát. Ha nem lennék meleg, lehet, hogy nem zavarna. De a kérdésemre már kaptam választ, egyéb megjegyzéseket pedig nem kértem. Úgy látom, kicsit nehezedre esik felfogni, hogy a NAGY VASTAG BETŰvel írt kérdésre vártam választ, vagy ezzel kapcsolatos információkat, amit az előtted íróknak véletlenül sikerült felfogni. Az alatta lévő szöveg egy indok, csak mellékes információ.
2012. nov. 4. 10:27
 7/11 anonim ***** válasza:

Csak hirtelen felmerült bennem:

Mi van, ha a nő nemű nőgyógyász is leszbikus? Akkor ez olyan, mintha hetero nőt, hetero férfi nőgyógyász vizsgál?


Tényleg komoly a kérdésem. Nem poénnak szánom.

2012. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hmm, jó kérdés. Szerintem igen. De nem hiszem, hogy egy nő nőgyógyász bepróbálkozna, hacsak nem kap egyértelmű jelet.
2012. nov. 5. 14:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Es egy ferfi beprobalkozna, ha nem kap egyertelmu jelet?
2012. nov. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de ha nő próbálkozna be, azzal nem lenne problémám, tudnám kezelni. Szerintem könnyebben próbálkozik egy férfi egy nőnél, mert a heteroszexualitás "népszerűbb", és eszébe sem jutna, hogy az illető nem az ő neméhez vonzódik. Egy nő ilyen téren szerintem óvatosabb.
2012. nov. 6. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!