Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Egész októberben...

Ez normális? Egész októberben kimaradt a havim.14/L

Figyelt kérdés
Nem élek szexuális életet, úgyhogy a terhesség kizárva. Nem is híztam/fogytam sokat az utóbbi időben, úgyhogy ez sem lehet baj. Mivel még nem szexelek, nem szedek fog.gátlót se, sem bármilyen más gyógyszert. Akkor mi lehet as baj? Vagy ez normális ennyi idősen?
2012. nov. 3. 16:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és nem tudom, ez mennyire számít, de 10 évesen jött meg először, szóval 4 éve menstruálok. 4 év alatt már be kellett volna állnia?
2012. nov. 3. 16:21
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
előfordulhat,ha ebben a hónapban is kimarad akkor nődoki.
2012. nov. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. nov. 3. 16:27
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Lehet, hogy most sokan le fognak hurrogni, de én azt mondom, hogy a biztonság kedvéért el kéne menned orvoshoz! Nem lehet mindig látatlanban a fiatalságra fogni, ha a már beállt menstruáció kimarad. Inkább menj el dokihoz hiába, minthogy valami baj legyen! Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2012. nov. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány napot késik? Egyébként meg a stressz is eltolthatja pluszba, vagy minuszba. Függetlenül bármitől egy kimaradás még nem tragédia az ember életében. Kettő viszont már valamire utalhat.
2012. nov. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Szerintem még megvárom, hogy megjön-e ebben a hónapban és ha nem, akkor megyek nőgyógyászhoz. Már csak azért is, mert egyébként is elég szégyellős vagyok és ha nem muszáj, akkor nem megyek :S

2012. nov. 3. 16:46
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

2.-nak

nem lehorruglak,de nem is a fiatalságra fogom, azt hogy az emberi szervezet nem egy gép, tehát ha nem minden úgyanúgy van mindig,akkor még nem biztos hogy baj van- Én az idén lv elején voltam úgy hogy kimaradt egy,mint az őrült rohantam dokihoz mert biztos baj van,erre mosolyogva közölte vizsgálat végén, hogy kései peteérésem volt, és ennyi.

2012. nov. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
igen 4 év után már be áll. ha neked már beállt és kimaradt októberben,az nem jelent semmit,a szervezetnek azért csak meg lehet engedni egy kimaradást :) semmi baj. addig sem kell betéttel bajlódni :D
2012. nov. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, ez igaz :)

Mégegyszer köszi a segítséget!

2012. nov. 3. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!