Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a hasam alja?

Miért fáj a hasam alja?

Figyelt kérdés
Tegnap óta olyan mintha húzná le valami a hasam...Mikor keülök akor jobban,ahogy keülök a lendülettől.Még nem kell megbetegednem pedig.Nemrég hagytam abba a gyógyszer szedést.
2012. nov. 4. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Épp ezért mert kezd vissza állni a szervezted.
2012. nov. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért kéne megbetegedni??? Ne legyél beteg soha!
2012. nov. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A megbetegedés alatt a menstruációra gondoltam.Máskor is volt már ilyen érzésem,ritkán de volt.
2012. nov. 4. 17:02
 4/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nagyon jól tudom, hogy a menstruációra gondoltál, de az nem betegség!
2012. nov. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Miért szószerint kell venni mindent?És az miért is lenne jó ha soha nem menstruálnék???
2012. nov. 5. 13:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem az lenne jó, ha soha nem menstruálnál, hanem az, hogy soha nem lennél beteg! A két dolog nem ugyanaz! 2. voltam.
2012. nov. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

menstruációt megbetegedésnek hívni,gratulálok.. inkább akkor lennél beteg,ha nem lenne -.- egyesek mennyire lemaradtak a 19.-20. századnál. betegséég?! kész röhej!

ÉS ha talán normálisan kiírnád,hogy még nem kéne megjönnie,akkor nem lenne félreértés! Végül is, Moszkván keresztül is el lehet jutni Budapestre...

2012. nov. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mi a f*szért kell ekkora feneket keríteni ennek?Talán ha a kérdésre figyeltél volna nem arra mit hogyan nevezek!Különben is téged miért zavar ennyire ez?
2012. nov. 6. 18:37
 9/10 anonim ***** válasza:

mert ha kiírtad volna normálisan,nem kéne ezzel foglalkozni. és ha ezt a kérdést elolvassa egy 10-12 éves? ódzkodjon a menzesztől,mert már itt is betegségnek hívják?

te tudod,ha neked ekkora baj,menj orvoshoz hogy havonta vérzel. remélem,ha babád lesz,nem azt mondod rá,hogy egy "görcs" van a hasadban ;)

2012. nov. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
meg fog jönni az,hát má' ideges vagy :D
2012. nov. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!