Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miben fog megváltoztatni az...

Miben fog megváltoztatni az ha fogamzásgátlót kezdek el szedni?

Figyelt kérdés
Nem mertem eddig szedni tablettát mert sokan meghíznak tőle, most 176 cm vagyok és 60 kg de nem szeretnék hízni, azonban néha kiszokott az arcom pattogni,vagyis pattanásaim vannak ami nagyon idegesít és olyat is hallottam hogy a tabletta ezt is helyre teszi, na meg persze nagyon rosszul vagyok a mensis napokon. Köszönöm előre is!
2012. nov. 4. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont tabletta abbahagyása után fél évvel lett teli az arcom pattanással...
2012. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a mai gyógyszerektől már nem hiznak a lányok hacsak nem valami hormonális baja van amugy is. Kezd el szedni nyugodtan, de csak a pattanások miatt ne. csak akkor ha tényleg védekezés miatt akarod.
2012. nov. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A mostani tablettáktól is meg lehet hízni, de mindegy.

A pattanásokon addig segít, míg szeded. Utána sok esetben még több ragyája lesz az embernek...

(Persze az is lehet, hogy végleg megszabadulsz tőlük).

2012. nov. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1-2 kg-ot híztam (bár nem bántam volna ha többet).

Nem volt mellékhatás, nagyon picit nőtt a mellem, a pattanásaimon semmit nem segített, bár nem zavar mert nem ezek miatt szedem.

23N

2012. nov. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor nem kezdem el szedni mert a pattanások miatt szedtem volna, nincs sok pattanásom csak idegesít ha van, de melyik nőt nem :) Köszönöm a tanácsokat nagyon! Szép napot! :)
2012. nov. 6. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!