Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen okok lehetnek komplikác...

Milyen okok lehetnek komplikáció esetén?

Figyelt kérdés

Mikor van-lehet gond szülés közben???

Milyen komplikációk lehetnek?

20 hetes kismama vagyok! Félek nagyon,mi lesz,ha valami komplikáció lesz,és nélkülem nő fel a kisbabám!?


2009. aug. 12. 13:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért menj kórházba szülni, ha valami közbejön, akkor az orvosok azonnal be tudnak avatkozni. (Olyan gyakorlatilag nincs, hogy valaki belehal a szülésbe - mert ha jól értettem, ettöl félsz.)


Egyébként a leginkább az szokott elöfordulni, hogy a baba nem tud természetes úton megszületni és ezért császámetszésre kerül sor, de ez ma már egyszerü rutinmütét. (Nekem két gyerekem is igy született, tudom, hogy miröl beszélek)

Ne idegeskedj és örülj, hogy szépen fejlödik a baba a hasadban. Ez egy nagyon szép idöszak, ne rontsd el felesleges aggódással - ilyen közel sose lesz szülés után már hozzád a gyereked, élvezd ki a helyzetet.

2009. aug. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!