Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igaz hogy a citromtól késik...

Igaz hogy a citromtól késik pár napot a menzeszem?

Figyelt kérdés
Most bele számoljam vagy ne ? Igazság szerint most kéne megjönnie a menzeszemnek ..de szeretkeztem a barátommal 2,5 hete es megtörtént a baleset vettem be esemény utáni tabletát ..es rá 4 napra megjött a menzeszem .. es most azt bele számoljam vagy ne ? mert ha ne akkor már most kéne megjönnie ... viszont holnap szeretnék a barátommal lenni.. mert már rég nem voltam és nemtudom mitévő legyek.. 16/L

2012. nov. 5. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem teljesen bevállt, valaki hülyesének tartja... én is annak mondtam, amíg kinem próbáltam... menezesz előtt kb. 4 nappal kezdj meginni mindennap legalább két három pohár citromos vizet, és (nálam) garantáltan késni fog legalább 3-4 napot... De van, hogy többet is
2012. nov. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem most semmivel ne kavard meg. Az eseményutáni tabletta egyébként is hatalmas mennyiségű hormonbomba a szervezetednek. Hagyd, hogy regenerálódjon, álljon helyre a ciklusod. Szerintem az egészséged és a későbbi életed egy kicsit fontosabb most
2012. nov. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
halottam ezt már, hogy bevált. Én még nem próbáltam.
2012. nov. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
barátnőm minden nap evett citromot,mégis megjött neki 11 évesen...
2012. nov. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!