Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez így normális?

Ez így normális?

Figyelt kérdés
7 után hagytam abba a fog.gátló gyógyszert (tri regol-t szedtem) nem szeretnék még babát,csak voltam rákszűrésen és a doki mondta h szüneteltessem pár hónapig+cigizek is. Legutóbb okt. 15-én jött meg,ezután már nem vettem be,és pont ma este jött meg,pedig jövő hét hétfőre vártam,mert gyógyszerrel mindig hétfői napokon jött meg.nem értem h miért 23 napra jött meg?úgy olvastam h ha a bogyót abbahagyják akkor inkább későbbre tolódhat a menzesz,mint hamarabbra.Így is kíváncsi vagyok h hány napig,milyen erősen fogok vérezni,lesz-e vmi baj esetleg (tán csak nem)...amíg szedtem nem éreztem normális menzesznek (ritkán görcsöltem,azt is max első nap pár percig,nem is volt sok a mennyiség) tapasztalatok,vélemények?
2012. nov. 7. 01:48
 1/2 A kérdező kommentje:
kimaradt 1 szó... Első mondat : 7 év után
2012. nov. 7. 03:11
 2/2 anonim ***** válasza:
teljesen természetes ha ilyenkhol elöbb hol elöbb késöbb jön meg. Kell idő amig ujra be áll a ciklus. Ha fél év után sem állt be menj el orvoshoz.
2012. nov. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!