Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? Nagyon kínos,...

Mit csináljak? Nagyon kínos, kérlek adjatok gyorsan valami választ!

Figyelt kérdés
Telefonról vagyok, lehet lesz egy két hiba az írásomba, előre elnézést miattuk!A párommal bent vagyunk egy ismerősünknél, nemsoká indulnánk haza, de nekem meg pont most jött meg, túl későn jöttem ki mosdóba és az egész nadrágom tiszta vér, ráadásul világos a nacim, ha kimegyek innen az összes haverja látni fogja, ha leülök mindent összekenek, most nem tudom mit tegyek! Már vagy 20 perce itt ülök, és szerintem mindjárt bejön párom, hogy mi a bajom van és nem tudom mit tegyek, férfi ismerőseninkél vagyunk és én meg holnapra vártam, gondoltam éjszaka csak nem lep meg, de mégis, mit tegyek? Nagyon kellemetlen! :((( Kérlek valaki valami tanács!!
2012. nov. 7. 03:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem valahogy vedd fel a barátoddal a kapcsolatot, hátha ki tud hozni téged onnan valahogy
2012. nov. 7. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

Hali!


Semmi gond.

1.) Hívd fel a párodat, kérd meg, hogy vonuljon félre, majd add elő neki a problémádat. Kérd meg, hogy menjen oda hozzád!

2.) Vesd le a nacid. A párod vagy találjon ki vmi sztorit, vagy avassa be, de csak az ismerősötöket! A lényeg, hogy kérjen vagy egy másik nacit, vagy egy fehér fürdőlepedőt!


Én speciel egy ilyen szerencsétlen balesetben semmi cikit nem látok, ezt sztem csak te fogod fel annak, mert sztem minden jóérzésű ember segíteni próbálna egy ilyen helyzetben! :-o


De hh összevérezted magad ill. túl későn jöttél ki a mosdóba? Intim betétet, tampont nem használsz?


Egy életkort elárulsz?


Üdv: EE

2012. nov. 7. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
EE33, ne haragudj, de emellett nem tudok elmenni: miert pont feher furdolepedot kell kernie?:D annyira ironikus:DD
2012. nov. 7. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, szerintem már valahogy megoldottad, remélem nem volt túl kínos!

2. válaszadó, tényleg, most komolyan gondoltad, hogy fehér törölközővel takarja el magát? Azt meg hogy? Szép is lenne, na elnézést, de ez tényleg szemet szúr, pont fehérrel...:D

2012. nov. 7. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

már elkestem. de en is voltam ilyen helyzetben. en kibeleltem a bugyimat zsebkendovel es a derakam kore tekertem a felsom.lazan,hogy ne vegyek észre

nagyon kinos volt,mert raadasul 40kmt kellett még utaznom

azóta mindig van nalam tampon,betet, mindegy,hogy nem kell még memgjonnie

neked hogy volt? megoldottad?

2012. nov. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2# gondolom használ betétet/tampon

csak mivel akkor jott meg,nem volt betéve..

2012. nov. 7. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Remélem már rég megoldódott a helyzeted és nem került kínos helyzetbe az ismerőseid előtt. Én is azt javaslom, hogy legyen nálad ezentúl mindig betét/tampon!

Én még általános iskolás koromba kerültem ilyen helyzetbe (beállt már a menzeszem), hogy egyszer csak megjött egy kicsivel előbb, mint kellett volna. Szerencsére csak 5 percre volt a suli úgyhogy én hazamentem gyorsan. Akkor döntöttem el, hogy mindig lesz nálam betét/tampon, hogy többet ne kerüljek ilyen szituációba. És bizony akkor is magamnál hordtam ezeket a tartalékokat, amikor fogamzásgátlót szedtem.

2012. nov. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!