Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló másik napot...

Fogamzásgátló másik napot vettem be mennyire baj?

Figyelt kérdés
Lindynette 20-at szedek, még csak egy hete. az a helyzet, hogy tegnap bevettem egy keddit, viszont nem a mostani keddit, hanem a jövő hetit. ma bevettem a szerdait és kihagytam az eheti keddit ezért persze, hogy jövő hét kedden ezt vegyem be. tehát a két keddet felcseréltem. ez mennyire baj? :S illetve most már 2. napja van ilyen pecsételő vérzés, nem tudom ez mit jelent pontosan. előre is köszönöm ! :)
2012. nov. 7. 18:23
 1/2 anonim válasza:

Szia!


A napok csak azért vannak a csomagoláson, hogy téged segítsenek, nehogy kifelejts egy napot, ezen kívül semmiféle jelentősége sincs. szóval nem történt semmi baj, csak szépen vedd be mind a 21 szemet.:)


A pecsételő vérzés teljesen normális, pláne az első héten, de még az első hónapokban is. Ha azonban mondjuk 3 hónap múlva is előfordul ilyen közti vérzés, akkor érdemes gyógyszert váltanod, mert valószínűleg ez nem megfelelő számodra. de nyugodj meg. én is most váltottam gyógyszer. ettől az újtól nekem is volt pecsételő vérzésem. azóta elmúlt. azt mondta az orvos próbáljam ki, három hónap alatt meglátjuk megfelelő lesz-e, ha nem akkor megint ír fel egy újat. szóval ne aggódj

(bocsi, hogy kicsit kusza lett itt mindent :) ) de remélem, érted a lényeget

2012. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jaj nagyon szépen köszönöm, ment a zöld, nagyon sokat segítettél!! :)
2012. nov. 7. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!