Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma egy ideig fájt a hasam bal...

Ma egy ideig fájt a hasam bal oldalt most meg az egész alhasam fájdogál. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Bal oldalt egy kis ponton fájt, ha hozzáértem egy picit akkor is.. De csak olyan 5 percig És csak azon a ponton. Most meg az egész alhasam fáj mitől lehet?

Még nem jött meg, 2 éve van fehérfolyásom és a mellem is már kb azóta nő, szőrös vagyok ott ahol kell. 13/L



2012. nov. 7. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem is valahogy így fájt de csak amikor köhögtem és úgy 2-3 héttel utána megjött a második menstruációm:D nem biztos hogy ez a menstruáció előjele, de lehet :))
2012. nov. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Valószínüleg az lehet, mert így még sose fájt a hasam... Hát reméljük..:)
2012. nov. 7. 21:29
 3/13 anonim ***** válasza:
Hamarosan menstruálni fogsz. :)
2012. nov. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
első válaszoló vagyok . : DD én is vártam de rájöttem hogy nagyon rossz.:( anya elújságolta mindenkinek, engem meg csak ölelgettek meg gratuláltak. nem ijesztegetni akarlak csak úgy mondom :))
2012. nov. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem egy jó dolog főleg annak, aki görcsös.

Amit írtál, hogy mindenki végigölelegetett, nem lettem volna a helyedben.

Amúgy nálunk tuti nem lesz ilyen, engem anyám fel se világosított. Mikor az egyik nővéremnek megjött az első akkor tudtam meg hogy mi az, akkor voltam vagy 9 éves, és aznap suli volt és azt mondta hogy majd délután elmondja mi az,, azóta is várom a napot. De mostmár mindent tudok, testvéreimnek meg az "iskolai felkészítésnek" köszönhetően.

2012. nov. 8. 18:41
 6/13 anonim ***** válasza:
A 3. válaszoló vagyok. Egyáltalán nem baj, ha várod a menstruációt, hiszen örökké úgysem tudod megúszni, és egyáltalán nem biztos, hogy Téged is meg fog viselni. Van akinek meg sem kottyan, és így teljesen felesleges idegeskedni miatta előre! Jobb elfogadni az élet természetes részének, mivel a világ egyik legtermészetesebb dolga.
2012. nov. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok, anya is csak akkor mondott rola valamit amikor megkerdeztem hogy mi az a barna folt azon az izen /beteten/ akkor kb. 8 eves lehettem. lehet hogy ha megjon kedvesen elmondja az anyukad hogy mi ez es hogy mit kell csinalni :)
2012. nov. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Lehet el fogja mondani hogy mi az, de lehet hogy nem mert azt gondolja hogy már tudom. De mind1, úgy lesz ahogy lesz.

Amúgy valószínű hogy amiatt fáj a hasam mert ma amikor köhögtem(mert meg vagyok fázva) akkor éreztem hogy fáj az alhasam, meg mikor nagy wc-ztem akkor is volt hogy megálltam mert fájt a hasam...:|

De ez hogxha tényleg az akar lenni akkor 1-2 hónapon belül meg fog jönni vagy lehet akár fél év is? Vagy ezt nem lehet még megmondani?

2012. nov. 10. 20:29
 9/13 anonim ***** válasza:
Megint a 3. válaszoló vagyok. Sajnos tényleg nem lehet tudni, hogy mikor fogsz menstruálni, de 16 éves korodig nem is kell aggódnod.
2012. nov. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És az jelenthet valamit hogy néha benyilalik hirtelen egy feszítő érzés a két lábam között?
2012. nov. 11. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!