Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor cseréljek betétet az...

Mikor cseréljek betétet az iskolában?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a suliban a wc teljesen rendben van. Csak zár nincs az ajtókon.. szóval félek hogy rámnyitnak mikor cserélem. de az se lehet hogy mindig jöjjön velem vki. az olyan ovis:) és óráról se tudok kikérezkedni mindig. plusz még a betétet ahogy kibontom hallatszik a hangja és ha valaki van mellettem vagy kint vár az olyan izé. Tudom hogy nem kell szégyelni meg stb. de na.. 12/L
2012. nov. 8. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg egy barátnődet, hogy kísérjen el és álljon az ajtó elé. Hidd el sokunknak ciki volt ez ennyi idősen. De majd megszokod, hogy teljesen normális női dolog :)
2012. nov. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne ovis, ha elkísér egy barátnőd? Mások is járnak kettesével wc-re pont azért, hogy ha rossz az ajtó, akkor egyikük kívülről támasztja.
2012. nov. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
2. vagyok. A betét hangja ne zavarjon. Nincs benne semmi ciki. A világ egyik legtermészetesebb dolga, csak Te még nagyon kislány vagy!
2012. nov. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Szerintem is egy barátnőddel menj el. :)

Mellesleg engem is zavart a hangja,és 6.ban mikor először megjött a 8.os lányok akik ott voltak kiröhögtek,megkérdeztem őket,hogy nekik nem csörög-e és addig-addig magyarázkodtak,hogy végül kiderült nekik még nem jött meg.Aztán mindig arra gondoltam,hogy büszke lehetek,mert én nő vagyok,a többi nő megérti,aki meg röhög és cikizz az pedig még fejletlen..

Nem tudom miért de ilyen egoista gondolkodással nekem sikerült az ilyen komplexusom legyőzni :)

2012. nov. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem egy mostani kérdés, de ha zavar a hangja húzd le a wc-t és közben tépd fel gyorsan:D
2012. nov. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyakran hallom, hogy mások bontják/tépik a betétet.. nem nagy cucc! Nekem is hallatszik, senki nem röhögött még ki ezért... Nyilván mikor a barátnőm kint várt rám tudta hogy mit csinálok de hát nők vagyunk :D
2013. febr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!