Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog megjönni a második?...

Mikor fog megjönni a második? Nektek mennyi idő után jött?

Figyelt kérdés

okt 20-án jött először,8 napig tartott. nov 1-jén már volt peteéréses folyásom,2-3 napja meg krémes,gumi szerű volt. tegnap óta meg szinte egyáltalán nincs is folyásom. ez normális? mit jelent az,hogy volt peteéréses folyásom,de most nincs semmi? van esély rá,hogy megjön ebben a hónapban,kb 16-17-e körül? :( szeretném,ha beállna,olvastam olyanokról,akiknek a második egy hónappal rá megjött és nem szeretném,ha kimaradna :(

max mennyi idő múlva kéne megjönnie,ha nem jönne meg ebben a hónapban? (fájdogál a hasam és derekam)



2012. nov. 8. 18:15
 1/10 anc válasza:
Nyugodj meg, ez teljesen normális. Van esély rá, de akkor sem kell megijedned, ha kicsivel később jön meg. Ha a hasad és a derekad már fáj, akkor közel vagy hozzá, bár nekem olyan 1 héttel előtte szokott ez lenni. De igazából mindenkinél más.. Nekem sok évvel ezelőtt jött meg először, de nem mindig volt pontos ám:) Ez sok mindennek a függvénye (stressz, stb.), de előbb vagy utóbb meg fogod ismerni a saját tested működését, hidd el:)
2012. nov. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi,csak érdekelne,ha még sem jönne meg,akkor miért volt peteéréses folyásom? akinek hónapokig nincs,annak milyen a folyása,egyáltalán van?
2012. nov. 8. 18:38
 3/10 anonim ***** válasza:

Amikor megjön, az a ciklus 1. napja. Egy ciklus = egy holdhónap: 26-31 napos lehet. Neked okt. 20-án kezdődött a ciklusod, akkor 26 napos ciklussal számolva:

20 + 26 - 31(az október 31 napos) = 15

November 15-én fog megjönni leghamarabb, de inkább 15-20 között számíts rá.

Nov 1-jén (a ciklus 12. napján) volt az ovuláció, ez teljesen normális. És mivel volt ovuláció, meg fog jönni, nyugi :)

De ne izgasd magad akkor se, ha össze-vissza jön meg. Nagyon az elején vagy még.

2012. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem julius elejen jott meg az elso es oktober vegen a masodik.Ne vard, mert kellemetlen lesz ha a suliban jon meg:D Szoval nekem 4 honap mulva jott meg a masodik,pedig en eleg pici es sovany vagyok :)
2012. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

jó,remélem megjön,mert akkor sok panaszom elmúlik. amúgy sem zavar,nem okoz gondot,csak a betét idegesít,de azt mondom,inkább a betét idegesítsen,mint átázzak. :D mellesleg akkor mondhatom a tesi tanárnak(nő),hogy legyen könnyített tesi xd

am köszi,remélem olyan szerencsés leszek,mint egyesek és már beáll :3

2012. nov. 8. 21:56
 6/10 A kérdező kommentje:
ja,am megint van ilyen gumiszerű folyásom,de nagyon kevés,2cm-es foltocska. remélem jót jelent!
2012. nov. 8. 21:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy biológia órára nem csak melegedni kéne bejárni, folyása minden nőnel van, van akinek minden nap.
2012. nov. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha fél évvel az első menstruáció után sem jön meg a következő, akkor a biztonság kedvéért menj orvoshoz. Lehet, hogy akkor sincs baj, de jobb és megnyugtatóbb, ha ezt orvos mondja. Persze, ha bármi panaszod van, akkor azonnal orvoshoz kell menni.
2012. nov. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős vagy, de kb 16-17 éves korodra fog majd neállni rendszeresre esetleg és az is normális. Elképzelhető, hogy hónapokig nem jön meg, akkor sincs semmi baj.
2012. nov. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

14.

képzeld,bioszon nem ezekről tanulunk. sokkal többet tudok a menzeszről mint bármelyik kortársam,jó? és nem tudom,nálatok milyen a tanítás,de mi nem részletezzük hogy kinek milyen a folyása -.- csak az,hogy mi a normális meg hogy jó ha van.

am ma sok volt,és az a nyúlós,krémes keverék cumó.

2012. nov. 9. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!