Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert faj, es eget a puncim?

Miert faj, es eget a puncim?

Figyelt kérdés
2 napja viszket,faj es neha eget a puncim. multkor egy ilyen hatmasssoval massturbaltam vagyis leginkabb a puncim dorzsoltem vele de nagyon gyorsan es eleg erosen. van egy olyan funkcio ezen a rezgon hogy egyszerre rezeg es meleget ad ki magabol. en veletlenul arra mentem ra es csak kesobb jottemvra hgy forro a keszulek es a puncim is. azota elegge faj de csak ha kitorlom. megnem jott meg ezert nem szeretnek elmenni orvoshoz de ugye ez csak a meleg miatt van es ido utan ha pl kenegetem elmulik nem?

2012. nov. 9. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyet sem hallottam még,Biztos megégetted,kenegesd,és ha nem javul 3-4 napon belül mindenképpen menj orvoshoz,lehet,más bajod van,mondjuk gomba.
2012. nov. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Valószínűleg okoztál valami alig látható sérülést, ami gyógyul, azért viszket.
2012. nov. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kenegetnem kell vagy nem? amugy koszonom:)
2012. nov. 9. 23:19
 4/8 anonim válasza:
Kenegesd attól csak jobb lesz és ne menj orvoshoz mert ez így elég cinkes és el fog múlni magától megégeted és azért viszket mert gyógyul.:)
2012. nov. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mindenképpen kenjed.És aludj bugyi nélkül.Jobban gyógyul.
2012. nov. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úristen koszonom szepen a valaszokat megnyugtattatok es hasznos tanacsok jottek.:)) koszonom szepen :)
2012. nov. 9. 23:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Otthon ne kísérletezz semmivel, hanem menj orvoshoz. Egyébként maszturbáláshoz csak a tiszta kezedet használd!
2012. nov. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bepanthen krém hámosít, kisebb sérülések gyorsabban gyógyulnak tőle. Ha csak kisebb sérülés van akkor segít. Reméljük nem kaptál el semmit
2012. nov. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!