Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna verzes menszesz helyett?...

Barna verzes menszesz helyett? Mitol lehet?

Figyelt kérdés
Fogamzasgatlot szedek mar 5 honapja eddig semmi gond nem volt a menszeszemmel. Elozo honapban viszont idoben megjott. Csak nem olyan volt amilyennek kellett volna lennie, hanem barna volt vegig, de ugyanaddig tartott ez mint ameddig a normalis mensim szokott, meg idoben is megjott. Most ebben a honapban is megjott idoben (ma) es ugyanolyan mint elozo honapban tehat barna, bar hajnalban egy kicsit vorosesbarnas volt. Mi lehet az oka ennek? A fogamzasgatlo tabi (Conrovult szedek)? Terhesseg ugye nem johet szoba?

#barna #terhesség #menszesz. fogamzasgatlo
2012. nov. 10. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen nem nyújt védelmet a tabletta sem,így bármi lehet!

Nem tartom valószínűnek hogy terhesség lenne,mert két havid is megjött és beágyazódást sem jelezhet kétszer.


Ha biztosra akarsz menni csinálj egy tesztet,vagy menj el orvoshoz!Az orvos majd megtudja indokolni mitől lehet hogy két hónapja barna a mensid!

2012. nov. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudtommal a beagyazodasi verzes nagyon keves, nekem meg ez az egesz addig tart amig van mensim kb. 4-5 nap.

Megvarom meg ezt a mensit hogy alakul, elvegre ez az elso napom, kitudja mi lesz kesobb. Ha vege es vegig barnas volt akkor tesztet csinalok.

Remelem nem vagyok terhes, nem kene egy baba. Ha viszont negativ nem tudom hogy ez a jelenseg normalis-e.

Koszonom szepen azert a valaszodat :)

2012. nov. 10. 10:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne várjál, hanem tesztelj.
2012. nov. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel fogamzásgátlót szedsz kívülről viszed be a kész hormont. Ezért nincs peteérésed, a petefészek működése , hormontermelése leállt. Szerintem most jutottál el oda, hogy a saját hormonjaid kiürültek a szervezetedből és csak az hat a méhnyálkahártyára, amit a tablettával beviszel. A vérzés nem menstruáció egyébként sem, hanem megvonásos vérzés. Aminkor abbahagyod a tablettát megvonod a szervezetedtől a hormont és ezért leválik a méhnyálkahártya.Ezek a tabletták kevés hormont tartalmaznak ezért vékony méhnyálkahártya tud csak felépülni a hatásukra és így kevés vérzés van, ami annyira kevés hogy mire a méh üregéből a napvilágra kerül lebomlik és ezért megbarnul. Szerintem minden rendben van veled. Tesztet nem árt csinálni, időnként előfordulhat terhesség tabletta mellett is.
2012. nov. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!