Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miyen gyogyszer kaphato...

Timiike K. kérdése:

Miyen gyogyszer kaphato recept nelkul a patikakban huvelygombara?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy kb.1 hete valami fura folyasom van,s picit utana olvastam s mostmar teljesen biztos,hogy huvelygomba.. Valamikor 3 evvel ezelott meg volt ilyen problemam,viszont akkor elmentem dokihoz,de most sajnos nincs idom mert millio dolog van a nyakamon.. Szoval ha esetleg valaki jartas az ilyesmiben,kerem segitsen. Milyen gyogyszerrel lehetne ezt kezelni? Es amugy a heten egyutt voltam a parommal is,vajon most o is elkapta? Neki is kell majd valamit szednie?

2012. nov. 11. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Canesten. De neten nem tudod magad "teljesen biztosra" diagnosztizálni. Baktérium is okozhat ugyanolyan tüneteket, mint a gomba....
2012. nov. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Canesten Kombi: 3db hüvelykúp, 1 aplikkátor, 1 krém(külsőleg, viszketés enyhítésére) Ja és még nagyon jó a cickafarkos ülőfürdő is!
2012. nov. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Teljesen biztosan csak orvos tudja megmondani, hogy mi bajod van! Több betegségnek lehetnek egyforma tünetei!
2012. nov. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Canesten kombi hüvelytabletta (3 db), Canesten uno hüvelytabletta (1db), Pevaryl G kúp (3 db).

Az első kettőhöz krémet is kapsz, amit külsőleg kell használnod.

Mindegyik kétezer valahányszáz forint.

2012. nov. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Es ha egyutt voltam a parommal akkor o is elkapta,s neki is kell szednie azt amit en?
2012. nov. 11. 18:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen menj el orvoshoz, mert nem tudhatod, hogy pontosan mi a probléma és azt hogyan kell kezelni. A nőgyógyász pedig a barátodnak is fog adni gyógyszert, így ő is hamar meggyógyul. Hosszútávon pedig nagyon figyeljetek oda az intim higiéniára, főleg te, mert a lányok sajnos minden fertőzésre előbb és sokkal érzékenyebben reagálnak. De egy jó initm lemosó megelőzheti a problémákat. Én az orvosom tanácsára már elég régóta hazsnálok frezyderm ph4-et.
2012. nov. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha párod is elkapta, tabletta is kelleni fog a krém/kúp mellé.

Egyáltalán nem biztos, hogy gombád van. Menj el orvoshoz, inkább megéri, mint hogy ide-oda fertőzzétek egymást.

2012. nov. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Canesten Kombi Uno ( krém és 1 db. tabletta). De inkább tényleg menj el a dokihoz. Valószínűleg a párod is elkapta, így ő is kap majd gyógyszert. Mi is oda- vissza fertőztük egymást, mert annak idején a doki csak nekem adott gyógyszert :(
2012. nov. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!