Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit ajánlanátok genitális...

Mit ajánlanátok genitális herpeszre ami gyorsan csillapítja a tüneteket és lehet kapni manapság gyógyszertárban vagy gyógynövényboltban?

Figyelt kérdés
Herpesin és a Telviran kenőcsöt próbáltam de nem túl sok eredménnyel, most Lizin-c-t is szedek de kéne valami gyors gyógymód. Kinek, mi vált be?
2012. nov. 12. 13:35
 1/7 anonim válasza:
Szerintem inkább egy orvossal konzultálj ilyen esetben, és ne a gyakori kérdések népével:)
2012. nov. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Voltam már háziorvosnál is és bőrgyógyászaton is a problémával de ők is csak ideiglenes kezelés tudtak adni erre...
2012. nov. 12. 14:09
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze tudom hogy manapság nem gyógyítható véglegesen a herpesz vírus de valami olyan vény nélküli kenőcs, vagy gyógyszerre gondoltam ami másnak már használt.
2012. nov. 12. 14:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Hol van herpeszed?
2012. nov. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Most olvastam, hogy genitális herpeszed van. Akkor nőgyógyászhoz menj. Bocsánat!
2012. nov. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat de voltam már háziorvosnál, nőgyógyásznál ás bőrgyógyásznál is!!! Mellesleg a nőgyógyász elküldött azzal hogy ez csak szőrtüszőgyulladás :S A bőrgyógyászaton derült ki hogy herpesz.

Könyörgöm olyanok válaszoljanak akiknek volt már ilyen és sikeresen tudták kezelni valamivel.

2012. nov. 13. 11:35
 7/7 anonim válasza:
Szia, nekem vagy 10 éve volt ilyen gondom, én akkor a nőgyógyásztól Telviran tablettát és krémet kaptam, plusz még kamillateát kellett innom. Azután már nem jött ki azóta, bár Telvirant tartottam a tarsolyomban egy ideig. A Grapefruit mag cseppet, ha vízben feloldod és megiszod, az gomba -és vírusölő, az is használhat ilyenkor. Keress fel másik orvost is, ha ezek, amiket kaptál, nem használnak, mert nekem használt a Telviran, neked nem. Talán van még más szer, ami segít.
2012. nov. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!