Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor jöhet meg mire számítsak?

Mikor jöhet meg mire számítsak?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem lehet tudni de már 2-3 napja fáj az al hasam ezek szerint lehet hogy ez a jele 12 éves vagyok még nem jött meg már szőros vok ott ahol kell mellem is nő .. Tudom h hülye kérdés

2012. nov. 13. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt az egyet szinte senki nem tudja megmondani. Talán egy nőgyógyász, de az sem biztos. De ott több esélyed van megtudni.

Én 11 éves voltam, szóval bármikor megjöhet. Azt szokták mondani, h az első nemi jellegek kialakulásának kezdetétől hozzávetőlegesen 2 év az első menstruáció időpontja. Nálam ez úgy ímmel-ámmal be is vált. Betét, pótalsó mindig legyen nálad ezentúl, és vizes kéztörlő (babapopsitörlőt hordok én is magamnál erre a célra) így tuti nem ér meglepetés.

24/N

2012. nov. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak annyit lehet tudni, hogy 16 éves korodig kell megjönni az első menstruációdnak. Ha addig sem menstruálsz, akkor orvoshoz kell majd menni. De addig egy pillanatig se aggódj! :)
2012. nov. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 év? én már 5 éve serdülök és így jött meg nemrég!! :@@
2012. nov. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! jöhet több is:)
2012. nov. 13. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

lehet hogy én vagyok "csodabogár",de nekem az első 3 év mellnövekedés, 2,5 év folyás és 5 év serdülés után jött meg... nem is beszélve arról,hogy már hónaljszőrzetem hamarosan szintén 3 éve van. más lánynak fele ennyi idő után már rég megjött volna,nekem meg csak most :s

nem értem!

2012. nov. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!