Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha egy gyógyszer mellékhatásak...

Ha egy gyógyszer mellékhatásaként jelentkezhet emlőváladékozás (le van írva a betegtájékoztatóban) akkor abba kell ahgyni a gyógyszert és szükséges a nőgyógyász felkeresése?

Figyelt kérdés
A szedett gyógyszer nem nőgyógyászati problémára van.
2012. nov. 13. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Abba kell hagyni a gyógyszert és visszamenni a felíró orvoshoz / gastroenterológus? / másik gyógyszerért. Pár hét alatt megszűnik.
2012. nov. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen. Miből gondoltad?:-)
2012. nov. 13. 19:56
 3/14 anonim ***** válasza:

Én is szedtem : a mellem nőtt, tejtermelés megindult, 1 hetes menstruáció késés, kis izmok rángása / na ez vagy 8 hétig megmaradt/ . Én nem szedtem mást helyette, úgy döntöttem. Prolactin szintet emelhet és jönnek a tünetek.

Majd szét vetett az ideg.

Ettől függetlenül ez egy jó gyógyszer, de nem mindenkinek.

2012. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Milyen tünetek?

Nekem nem késett, előbb jött meg. Mire kaptad?

2012. nov. 13. 20:04
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja és amikor elkezdtem szedni iszonyú izomlázam volt. pedig nem csináltam semmi olyat.
2012. nov. 13. 20:05
 6/14 anonim ***** válasza:
Arra gondoltunk / nem gasztroenterológussal, de ők adják leginkább /, hogy azért van a torkomban ilyen száraz nyálkahártya érzés, hogy van egy kis refluxom. Ezt jól kezeli, de egyéb bélbetegségekre is jó.
2012. nov. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem refluxom van. Viszont a panaszaim nem enyhülnek, és már kétféle gyógyszert is szedek.
2012. nov. 13. 20:10
 8/14 A kérdező kommentje:
Jobban mondva enyhültek, de még sem jó.
2012. nov. 13. 20:11
 9/14 anonim ***** válasza:

De ezt azért hagyd el most, ne várd meg a többi mellékhatást, és menj vissza a doktorhoz.

Az izom feszülés is benne van a mellékhatások között.

Gyakorlatilag én olyan voltam mint, aki álterhes.

2012. nov. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tegnap óta nem szedem. Ráadásul hasimoto-m is van, remélem nem borítja fel teljesen a hormonjaim...
2012. nov. 13. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!