Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit fognak csinálni?

Mit fognak csinálni?

Figyelt kérdés

Holnap után megyek először nőgyógyászhoz.Eléggé félek hogy mit fognak csinálni,fájni fog?

AZt is hallottam hogy ha még szűz vagyok akkor végbélen keresztül vizsgál meg a doki.Ha ez igaz akkor az mennyire fáj és akkor mit csinál??

Lécci segítsetek nagyon parázok.



2012. nov. 13. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy miért mész.

Ha fertőzésed van, akkor jó eséllyel csak vmi pálcikával kenetet vesz a hüvelyedből.

Ha kell UH, akkor azt szüzeknél ált. elintézik hasival, nem hüvelyit csinálnak.

Végbélen keresztül csak akkor vizsgálnak, ha feltétlenül szükséges a belső vizsgálat és nem elég tág a szűzhártyád.

2012. nov. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne aggodj, nem fog fajni, csak ne gorcsolj ra, mert akkor osztonosen szoritod a labad. nem tudom, hogy hova mesz, ez helyenkent valtozo, de van ahol meg setalnod kell a szekig a vetkozes utan (van ahol mellette kell levetkozni) ugyhogy erdemes hosszu felsobe vagy szoknyaba menned es takarasba leszel, ha at kell szelned a rendelot a vizsgaloszek es az oltozo kozott:)
2012. nov. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2012. nov. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!