Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma sztks nőgyógyásznál voltam...

Ma sztks nőgyógyásznál voltam rákszűrésen, közben mondta az aszisztensnek, h méhszájseb, meg még 2 valamit (? ), ha elmegyek a rákszűrés eredményéért, azon rajta lesz ennek a vizsgálatnak az eredménye? Hogy néuóz ki egy rákszűrés lelete?

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 19:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán én honnan tudhatom meg szerintetek, hogy mi volt az a másik 2 dolog, amit nem értettem? Nekem semmit nem mondott a dokinő, csak, hogy kész vagyunk.
2012. nov. 14. 19:46
 2/7 anonim ***** válasza:

Legközelebb ha a dokinál nem értesz valamit, akkor megkérdezed,mert a 2 valamiből mi nem fogjuk tudni megállapítani.

A rákszűrés eredményéből nem fogod tudni ezeket, ott az a lényeg, hogy ha szűz vagy akkor P1,ha nem vagy már szűz akkor P2,ha P3 vagy több akkor gond van.

2012. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmilyen leletet nem adott ? Milyen kezelést javasolt?
2012. nov. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

na nem kötözködés, de nem is arra irányult ez a kérdés, hogy szerintetek mi lehet az a két dolog amit nem értettem.

nem adott ambuláns lapot, közben rájöttem, hogy ez nem sztk, hanem egy ilyen eü centrum, ami fizetős, de kerületi lakosoknak ingyen van. hát tényleg annyi volt, hogy a vizsgálat után visszajöttem az öltözőből, és mondta h "készen vagyunk". én még megkérdeztem, hogy telefonálnom kell -e a rákszűrés eredményéért, és mondták, hogy nem, be kell jönni, rendelési időben bármikor, időpontot sem kell ahhoz kérni.


Max. majd elmegyek a nődokihoz, akihez járok, csak ugye nem szerettem vna ezért fizetni, ha nem muszáj.(nem vagyok szűz, de még rákszűrésen nem voltam, azért nem tudtam rajta van -e annak az eredményén kívül, a nőgyógy. vizsgálatról is -e vmi.)

2012. nov. 14. 20:18
 5/7 A kérdező kommentje:
A másik, pedig, hogy itt nem arról volt szó, hogy én "nem értettem valamit", az orvos az aszisztensének diktálta ezeket, nem hozzám szólt!
2012. nov. 14. 20:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem elvárható lett volna hogy az orvos felvilágosítson arról amit talált nálad.

Menj el a másikhoz!

2012. nov. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát úgy néz ki az lesz:)
2012. nov. 14. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!