Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg nincs gyógymód a...

Tényleg nincs gyógymód a betegségemre?

Figyelt kérdés
Tavaly volt három nőgyógyászati műtétem.Azóta csak a rengeteg szövődménytől szenvedek egy műhiba miatt.Nemrég sikerült kikezelni csaknem teljesen (negatív rákszűrés eredmények,nincs hüvelygyulladásom,gombám,stb) ,de szintén a műtétek óta egy valami van,amivel már nem tudok együtt élni.Annyira fáj vizelés után,hogy elviselhetetlen.Égető érzés.Az egész húgycsövem is ég,ráadásul állandóan vizelési ingerem van.A háziorvos írt antibiotikumot pár hónapja,mert hólyaghurutra gyanakodott,de nem használt.Egy hete elmentem urológushoz,a vizeletem negatív lett,ezért tükrözést javasolt.De azt mondta a műtétek miatt lehet hogy egy szép kis vese-medence gyulladásom maradt hárta szövődményként,de lehet valamiféle szindróma is.Azt mondta a tükrözéssel sem biztos hogy tud mondani valami újat.És azt mondta tanácstalan.Lehet elmúlik a vizelési panaszom,ha majd szülök egy gyereket!De lehet hogy így kell leélnem az életemet.Ekkora baromságot.Úristen.Mi köze ennek a szüléshez?Szerintem ez az orvos azt sem tudja mit beszél.Egy eü-ben dolgozó ismerősöm azt mondta,nézessem meg a vércukor szintemet,hátha cukorbeteg vagyok,és ez magyarázná a szúró vizeletet.De lehet ez is baromság.Már nem tudom mit higgyek.Nem akarok életem végéig vizelési problémákkal küszködni!Menjek el egy másik urológushoz?Vagy mit csináljak?Nem hiszem el,hogy egy "egyszerű" panaszra nincs gyógymód a mai világban!

2012. nov. 14. 20:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként 21/N
2012. nov. 14. 20:45
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyébként 21/N.
2012. nov. 14. 20:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne mérgelődjél. Határozd el, hogy végigjársz bármit, amíg meg nem találják a hiba okát. De hidd el, nem a doki a hibás. Egyenlőre még a nátha okát, meg a gyógymódját sem tudják. Ne hibáztasd a dokidat, inkább működjél vele együtt.
2012. nov. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ezt a szülést nem értem mi köze van hozzá. nekem is jöttek ezzel, de nekem a tejem folyik, amire 3/4 éve szedek gyógyszert(ami nem használ) és amúgy is negatívak a leleteim(egyszerű neurológustól az idegsebészetig mindenhol voltam) . sajnos van olyan, hogy nincs ok, vagy megoldás egy egyszerűnk tűnő problémára.
2012. nov. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menjél másik orvoshoz is el. Lehetőleg kórházi urológust keress fel. Próbálj meg jó erős probiotikumot szedni az lehet a nyálkahártyát rendbehozza. Szedjél E vitamint, A vitamint is.
2012. nov. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Működjek együtt?Egy éve folyamatosan csak ezt teszem.Elfogy a türelem lassacskán,a bajom pedig ugyanúgy megoldatlan!Hát nem hiszem el,hogy ez van.Törődjek bele?Szenvedés ha meghallom a wc szót is!És ha vese medence gyulladásom van tényleg?És nem jönnek rá?Arra még meg sem vizygáltak!Nem akarok meddő lenni egy orvosi baklövés miatt.Lehet pont ez a vizelési panasz a kulcsa a megfejtésnek.Kedves második: Együtt érzek veled teljes mértékig!
2012. nov. 14. 21:13
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

Isten minden betegség ellenszerét is megteremtette, csak meg kell találni. Nem könnyű!

Orvosokról?! Amióta pirulákkal gyógyítanak, olyanok lettünk mint a kábítószeresek. Nem tudunk meglenni nélküle és mindig szenvedünk.

(Tapasztalat: 10 éve nem fogyasztok gyógyszert, még c vitamint sem és azóta nem voltam orvosnál. De megismertem a gyógynövényeket és használatukat.)

2012. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, nekem egy éven keresztül folyamatos folyásom volt, minden teszt, tenyésztés negatív lett, orvosnak fogalma nem volt, hogy mi lehet a baj, elmentem egy másikhoz megint minden tenyésztés negatív, tartottam cukormentes diétát, lúgosítottam, nem múlt el. Egyszer mentem megint, kiderült, hogy helyettesítés van, na mondom, egy próbát megér. Megvizsgál a doki, és kérdezi, hogy miért nem lett műtve a méhszájsebem, ami 2 cm átmérű volt, mondom azért, mert nem tudtam róla. Megcsinálta rögtön a fagyasztást, azóta sincs semmi problémám... Visszamentem a régi orvosomhoz és kérdeztem, hogy miért nem szólt a sebről, amikor a gépbe felvezette, erre azt válaszolta, hogy magától elmúlt volna..


Ezzel azt akartam csak mondani, hogy keress fel egy másik orvost, ne add fel

2012. nov. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Működjek együtt?Egy éve folyamatosan csak ezt teszem.Elfogy a türelem lassacskán,a bajom pedig ugyanúgy megoldatlan!Hát nem hiszem el,hogy ez van.Törődjek bele?S"


Igen, működjél együtt az orvosoddal. Ha ő nem tud segíteni senki sem. Én nem azt írtam, hogy törődjél bele, hanem hogy ne törődjél bele. Nyaggasd az orvost uj megoldásokért. Neked kell nyüzsögnöd!

2012. nov. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!